BOTANIK HOTEL AND RESORT

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

BOTANIK HOTEL AND RESORT

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km Najbližšie mesto (km): Okurcalar Typ pláže: Piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Kvalitný hotel, ktorému dominuje nádherná tropická záhrada s množstvom exotických rastlín sa netají svojím pozitívnym prístupom k ochrane prírody a životného prostredia. Hotel s výbornou gastronómiou a bezchybným servisom dávame do pozornosti predovšetkým klientom, ktorým počas dovolenky nechýba ruch živého dovolenkového letoviska. Priestranný hotelový areál, bazénový komplex so šmykľavkami a lunapark ocenia aj rodiny s deťmi. Rozsiahly hotel z luxusnej hotelovej siete Delphin, situovaný pri piesočnatej pláži, sa skladá z hlavnej trojposchodovej budovy a 3 vedľajších budov. V areáli hotela sa nachádza nákupne stredisko. Hostia majú prístup k bazénom susedného hotela Delphin Botanik Platinum. Wi-Fi je bez poplatku v lobby aj na izbách.

Poloha

Hotel sa nachádza v časti Okurcalar, 32 km od Alanye a 30 km od Side; letisko v Antalyi je vzdialené 90 km.

Vybavenie izieb

Štýlovo zariadené izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, LCD-TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mat balkón.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž leží priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, plážové osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a na pláže.

Pre deti

Je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské bazény, šmykľavky, detské ihrisko, detské menu, animácie, detské kino, mini disco, vypožičanie detského kočíka možné za poplatok.

Šport a zábava

Využite denné a večerné animácie, kino, plážový volejbal, aerobik, posilňovňu, tenisové kurty, diskotéku, televíznu miestnosť, šípky, stolný tenis, lunapark. Za poplatok je herňa, kolky, lekcie tenisu, tenisové vybavenie, vodné športy, biliard, lekcie potápania.

Wellness

Bez poplatku využite turecký kúpeľ, parný kúpeľ, saunu. Spoplatnené je SPA centrum, masáže, píling, kaderníctvo, kozmetický salón, arómaterapia a služby lekára v určených hodinách.

Koncept

Koncept All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: orex travel s. r. o., IČO 45942536.
Lokalita podľa usporiadateľa: Alanya, Alanya
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 422 378
Dnes 8–16 h

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

BOTANIK HOTEL AND RESORT
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

Cena
923 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 422 378

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
923,24 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €