Bouganville

  Taliansko, Sardínia, Badesi

Bouganville

    Taliansko, Sardínia, Badesi
Pôvodná cena
59 EUR/os

Cena od
55 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 876
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

8-pokojová vila 190 m2. Velký obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou a WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC a klimatizací. Vstup k zahradnímu sezení. Průchozí pokoj s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Vstup k zahradnímu sezení. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Velké zahradní sezení částečně kryté. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). 1 malý pes povolen. Jeden dvoulůžkový pokoj s koupelnou má pouze externí přístup. Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny ložnice. Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky. IUN:Q2657

Popis

Velká, útulná vila 'Bouganville'. 1 km od centra Badesi, klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 4 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 5'000 m2 s květinami a stromy, bazén (10 x 5 m velký, 150- 190 cm hluboký, 01.05.-12.10.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Supermarket 1.5 km, restaurace 1.5 km, bar 1.5 km, písečná pláž 'Li Junchi' 4 km. Zajímavosti v okolí: Isola Rossa 12 km, Castelsardo 23 km. Upozornění: auto doporučeno. Jeden obývací pokoj s kuchyňským koutem, jednou ložnicí s dvoulůžkem, jednou koupelnou a průchozím pokojem s 1 lůžkem se nacházejí v přístavbě, pouze pár metrů od hlavní budovy (přístup přes několik schodů).

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid

Základná cena nezahŕňa

 • Klimatizace - 280.5 CZK za den
 • Kočárek - 510.0 CZK paušál
 • Dětská postýlka (do 2 let) - 637.5 CZK
 • Dětská vysoká židlička - 510.0 CZK
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 408.0 CZK za osobu
 • Malý pes - 637.5 CZK
 • Premium Package - 2550.0 CZK
 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 400.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Sardínia
 • Miesto podľa CK: Badesi

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 876
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Bouganville
    Taliansko, Sardínia, Badesi

Pôvodná cena
59 EUR/os

Cena od
55 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 876

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
658,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €