BQ Apolo

  Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Can Pastilla

BQ Apolo

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Can Pastilla
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

přímo u moře s krásným výhledem a jen 10 minut od centra Palmy. Strategická poloha a dobré služby jsou základem pro strávení příjemné dovolené.

Přehled

pokoje s možností výhledu na moře snack bar na terase s výhledem na moře zrekonstruované pokoje s možností výhledu na moře

Stručná poloha

150 metrů od pláže Can Pastilla 12 km od centra Palmy 10 minut od letiště

Poloha

strategická poloha u moře v klidnější zoně a pouhých 150 metrů od pláže Can Pastilla. Historické centrum Palmy je pouhých 10 minut jízdy místní dopravou, bary a restaurace 5 minut chůze. Transfer z letiště cca 10 minut.

Vybavení hotelu

hotel 4* kategorie nabízí 24-hodinovou recepci s lobby, bufetovou restauraci s mezinárodní a středomořskou kuchyní, snack bar na terase s výhledem na moře, bazén s lehátky, vnitřní bazén, půjčení kol a WiFi připojení.

Vybavení pokoje

zrekonstruované světlé pokoje pro 2-3 osoby mají vlastní koupelnu s WC, klimatizaci, fén, SAT-TV, malou ledničku, trezor za poplatek a balkon (výhled na moře za příplatek).

POKOJ STANDARD

zrekonstruované světlé pokoje pro 2-3 osoby mají vlastní koupelnu s WC, klimatizaci, fén, SAT-TV, malou ledničku, trezor za poplatek a balkon.

POKOJ VÝHLED MOŘE

zrekonstruované světlé pokoje pro 2-3 osoby mají vlastní koupelnu s WC, klimatizaci, fén, SAT-TV, malou ledničku, trezor za poplatek a balkon s výhledem na moře

Stravování

polopenze formou bufetu

Doplňující informace

pobytové taxy - Mallorca - 3 Eur + 10% DPH /osoba/den. Děti/mládež do 15,99 let tento poplatek neplatí.

Základná cena zahŕňa

  • 7(10, 11) nocí se polopenzí leteckou dopravu Praha - Mallorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Základná cena nezahŕňa

Letecká doprava

navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)

  • komplexní pojištění.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Mallorca
  • Miesto podľa CK: Can Pastilla

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 243 099
dnes zatvorené

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

BQ Apolo
    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Can Pastilla

Cena
905 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 243 099

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
905,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
153,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
35,00 €