BRISTOL

  Taliansko, Ligúrska riviéra, Rapallo

BRISTOL

    Taliansko, Ligúrska riviéra, Rapallo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komfortný hotel leží v rezidenčnej zóne, odkiaľ je krásny výhľad na ligúrske pobrežie alebo hory. Odporúčame náročnejším klientom.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby SUPERIOR, dvojlôkžové izby s možnosťou prístelky CLASSIC, DELUXE a JUNIOR SUITE, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek AKCIA RODINA (pre max. 2 deti do 16 rokov). dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (len pre dieťa do 13 rokov) CLASSIC - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi. Něktoré izby s francúzskym balkónom. dvojlôžkové izby SUPERIOR - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, francúzský balkón a bočný výhľad na more. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky JUNIOR SUITE - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, francúzský balkón, výhľad na more. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (len pre dieťa do 13 rokov) DELUXE - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, francúzský balkón, výhľad na more. dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (max. 2 deti do 13 rokov) AKCIA RODINA - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, francúzský balkón, výhľad na more.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere (za príplatok) výber z menu, servírovaný šalát/ zelenina.

Služby

recepcia, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi (v spoločných priestoroch, 6 hodín zdarma/pobyt/izba), reštaurácia, bar, záhrada, bazén (25x12 m), whirlpool, slnečná terasa. wellness (za 24 €/osoba od 16 rokov): rôzne relaxačné zóny od 'lesnej' po 'ohnivú', whirlpool, škótske sprchy, emočné sprchy, chromoterapické sprchy, stredomorská kúpeľ, sauna, turecká kúpeľ, kneippova cesta. Požičovňa bicyklov, minigolf (1 km), golf, tenisový kurt a potápačské centrum (všetko 3 km).

Parkování

pri hoteli alebo garáž 15 €/noc (podľa voľnej kapacity po príjazde, nie je možné rezervovať dopredu).

Vzdialenosť od centra

2,5 km.

Vzdialenosť od pláže

200 m.

Pláž

skalnatá, plážový servis možno dokúpiť na mieste za špeciálnu cenu.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 15 €/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 3 €/osoba od 15 rokov/noc (max. 10 po sebe nasledujúcich nocí).
Nepovinné príplatky: wellness 24 €/osoba od 16 rokov/deň.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ligúrska riviéra, Rapallo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 183
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BRISTOL
    Taliansko, Ligúrska riviéra, Rapallo

Cena
888 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 183

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
888,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
38,64 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
29,04 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €