Brzet

  Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš

Brzet

    Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš
Pôvodná cena
395 EUR/os

Cena
282 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 260 682
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
rychly popis

Hotel Brzet je situovaný v krásnom prostredí medzi borovicovými stromami pod skalnatými útesmi pohoria Mosor. Od kamienkovej pláže ho oddeľuje iba miestna komunikácia. Starobylé centrum mesta Omiš je vzdialené asi 10 minút pešou prechádzkou.

poloha

cca 30 m od pláže a cca 800 m od centra Omišu.

hotel

je pavilónového typu, so samostatnou recepciou, centrálne klimatizovanou reštauráciou a otvorenou terasou, na ktorej sa v lete konajú hudobné večery. K dispozícii je hotelové parkovisko (zdarma), Wi-Fi pripojenie v okolí recepcie zdarma.

izby

klimatizované dvojlôžkové izby v pavilónoch s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo), všetky majú kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón, minichladničku, sušič na vlasy a balkón. Všetky izby sú orientované na morskú stranu.

stravovanie

polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večere servírované (výber z 3 menu) s obsluhou, nápoje k večeri od 19.00-21.00. Obed za príplatok. Light all inclusive za príplatok (v príplatku sú zahrnuté obedy, nápoje počas stravovania a 1 plážové ležadlo/izba/pobyt). Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

plaz

štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, v centre Omišu sa nachádza aj piesočnatá pláž, bohatá ponuka vodných športov a raftingu na rieke Cetina.

doprava

autobusová, individuálna

typ stravy

polpenzia

informacie o krajine a stredisku

CHOTVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

OMIŠ
Mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Rieka Cetina so svojimi kaňonmi mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým jadrom mesta Vás zaujme pohľad na zrúcaninu stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra so štrkovými, kamennými i piesočnatými plážami, patrí medzi najvyhľadávanejšie. K Omišu patrí aj množstvo obchodov so suvenírmi, reštaurácie, kaviarne a veľká tržnica v centre. K najväčším atrakciám sa zaraďuje rafting, plavba na kajakoch a kanoe na divokej vode Cetiny.

fakultativne vylety

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Základná cena zahŕňa

  • 7x ubytovanie s polpenziou, nápoje k večeri (víno, džús, voda), klimatizácia, TV, parkovanie, služby delegáta.

Základná cena nezahŕňa

  • Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/ osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba.
  • Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,9 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,7 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/osoba/deň.
  • Ostatné doplatky: plná penzia 90 EUR/osoba/7 nocí, light all inclusive 110 EUR/osoba/7 nocí, detská postieľka 5 EUR/deň (platba na recepcii). Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR.
  • Upozornenie: Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Turancar, IČ: 22679057. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Omiš

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 260 682
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Brzet
    Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš

Pôvodná cena
395 EUR/os

Cena
282 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 260 682

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
287,50 €
príplatok za detskú postieľku - celá ubytovacia jednotka
0
35,00 €
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
10,00 €

Poistenie

príplatok za cestovné poistenie Komfort (povinný) - osoba
2
23,20 €
príplatok za cestovné poistenie Plus - osoba
0
29,60 €
príplatok za pripoistenie COVID Europa - osoba
0
20,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €