Buchfink

  Rakúsko, Korutánsko, Sirnitz - Hochrindl

Buchfink

    Rakúsko, Korutánsko, Sirnitz - Hochrindl
Pôvodná cena
86 EUR/os

Cena od
82 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 765
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Hütte Buchfink', 3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Objekt vhodný pro 6 dospělé osoby. Světlý interiér, částečně zkosené stropy, útulně zařízeno s dřevěným nábytkem: vstupní hala/předsíň. Obývací pokoj 23 m2 s krbovými kamny a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na terasu. (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska) s jídelním koutem. Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x pokoj 15 m2 s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. 1x pokoj 18 m2 s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. Oddělené WC. Velký balkon 15 m2, západní orientace, velká terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, balkonový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Hochrindl 19 km od Bad Kleinkirchheim: Moderní, útulný dřevěný dům 'Buchfink', 2-podlažní, postavený v roce 2019. V centru obce Hochrindl, slunná poloha, 100 m od sjezdovek. Příjezd k domu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 9 km, potraviny, restaurace, kavárna 200 m, termální bazén 'Römerbad Bad Kleinkirchheim' 20 km, jezero ke koupání 'Sirnitz' 8 km. Golfové hřiště (18 jamek) 16 km, lyžařské centrum, lyžařské sjezdovky 100 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 180 m. Lyžařská střediska: Bad Kleinkirchheim-St Oswald, Turrach, Falkert. Turistické oblasti: Nockberge. Upozornění: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Kuchyňské utěrky
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Parkování
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 4.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Náklady na energii - 0.3 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Poplatek z pobytu - 2.1 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Korutánsko
 • Miesto podľa CK: Sirnitz - Hochrindl

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 765
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Buchfink
    Rakúsko, Korutánsko, Sirnitz - Hochrindl

Pôvodná cena
86 EUR/os

Cena od
82 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 765

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
487,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €