Termín:
7. 10. – 7. 10. 2018
Počet dní:
1 (ne – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Dokonalá kombinácia pre malé aj veľké deti - čaká nás krásna metropola, sladké pokušenie vo forme čokolády a marcipánu a následne 3-hodinový vstup do aquaparku. To všetko s animátorom, aby sme sa ani chvíľu nenudili.

Úvod

1-dňový zájazd

Doprava

Autokarová

Program 1. deň

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 8:00 hod.). Príchod do Budapešti, kde nás prvý sladký zážitok čaká v múzeu marcipánu. Tu sa vyrába ten najkvalitnejší marcipán a čokoláda, o ktorých sa dozvieme dôležité podrobnosti, ale hlavne ktoré môžeme ochutnať aj zakúpiť. Po sladkom potešení sa presunieme do kúpeľov Aquaworld, kde sa môže dosýta vyblázniť celá rodina. Čaká nás množstvo bazénov, toboganov a iných vodných atrakcií. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách (cca o 19:30 h).

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK, animátora Planet Fun

Základná cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Maďarsko
  • Miesto podľa CK: Budapešť
Informácie o zľavách

Budapešť očami detí

Číslo zájazdu: 556103
Maďarsko, Budapešť a okolie, Maďarské termály, Budapešť

Všetky termíny a možnosti (1)