Buggeli B

  Švajčiarsko, Lenk

Buggeli B

    Švajčiarsko, Lenk
Číslo zájazdu: 1 252 116
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Buggeli B', 3-pokojový apartmán na 2 podlažích. Komfortně a moderně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), hi-fi systémem. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžkem. Koupelna se sprchou a WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory, do údolí, na krajinu a na resort. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu u domu.

Popis

Komfortní dvougenerační dům 'Buggeli', 1'500 m n.m., 2-podlažní, postavený v roce 2013. Nad Lenk, klidná, vyvýšená poloha ve svahu, v zeleni, jižní orientace. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení. Příkrý, úzký příjezd k domu (horská cesta). V zimě nutné sněhové řetězy, v zimě doporučen vůz s pohonem 4x4. Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 200 m, železniční stanice 'Lenk' 4 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Tenis 4 km, jízdárna 4 km, lyžařský vlek 3 km, lyžařské sjezdovky 3 km, zastávka skibusu 200 m, lyžařská škola 3 km, sáňkařská dráha 3 km, běžkařské stopy 3 km, kluziště 4 km, dětské hřiště 3 km.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 4.0 CHF za osobu/den
  • Přistýlka - 30.0 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Lenk

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 116
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Buggeli B
    Švajčiarsko, Lenk

Cena od
288 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 116

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 436,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €