BUNGALOW CLUB VILLAGE

  Taliansko, Sardínia, San Teodoro

BUNGALOW CLUB VILLAGE

    Taliansko, Sardínia, San Teodoro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotelový komplex, ideálne položený priamo pri pláži Cala d'Ambra, je obklopený stredomorskou vegetáciou a je zložený z centrálnej časti so službami (najbližšie k pláži) a ďalej z niekoľkých malých samostatných budov s izbami. Výborná poloha a dobré služby sú zárukou spokojnej dovolenky.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby typu STANDARD a SUPERIOR. Možnosť rodinnej izby FAMILY (cena na vyžiadanie). Dvojlôžkové izby STANDARD s možnosťou dvoch prísteliek - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, balkón/ terasa/ veranda so záhradným nábytkom. Dvojlôžkové izby SUPERIOR s možnosťou dvoh prísteliek - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia, minibar, balkón/ terasa/ veranda so záhradným nábytkom.

Postieľka

nedá sa.

Stravovanie

Soft All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou švédskeho stola v reštaurácii s výhľadom na more, nápoje pri jedle (miestne víno, voda a nealko nápoje). Do 12:00 sa v bare pri pláži podáva káva, croissanty. 8:30-24:00 v bare pri pláži - nealko nápoje bez obmedzenia, snack. Nápoje vo fľašiach, zmrzlina a káva sú za poplatok.

Služby

recepcia, internetový kútik, Wi-Fi (pri recepcii, pri bazéne a na pláži), trezor, TV miestnosť, reštaurácia, bar, trafika, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, ihrisko na minifutbal, tenisový kurt, bocce, stolný tenis, plážový volejbal a futbal, požičovňa bicyklov. V termíne 9/6-8/9 (podľa počasia a množstva hosťov) športové a animačné programy (latinskoamerické tance, skupinová výučba tenisu, surfu, plávania, aerobik, aquaerobik, stepaerobik, spinning, lukostreľba, športové hry na pláži), hudobné predstavenia v amfiteátri, miniclub, juniorclub (v taliančine), detský kútik, večerné posedenie v piano bare, wellness centrum (za poplatok). Potápačské centrum, možnosť potápania a šnorchľovania, zapožičanie potrieb k potápaniu, lodné výlety (všetko za poplatok).

Parkování

v areáli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

600 m.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ izba) zahrnutý v cene pobytu (je umiestnený na pláži, slnečnej terase, alebo na trávníku, nie je možne ho prenášat), 1. rad za príplatok.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie so Soft All Inclusive, plážový servis.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sardínia, San Teodoro

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 322
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BUNGALOW CLUB VILLAGE
    Taliansko, Sardínia, San Teodoro

Cena
679 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 322

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
679,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €