CALIFORNIA H

Taliansko, Lazio, Marina di Montalto

CALIFORNIA H

  Taliansko, Lazio, Marina di Montalto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

kemp umiestnený v blízkosti pláže je ideálny pre strávenie aktívnej dovolenky, užite si športovanie, relaxáciu a objavte zaujímavé miesta tejto oblasti. Odporúčame pre všetky generácie.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), drevená terasa so záhradným nábytkom, altánkom a grilom. M4/6 COMFORT: (max. 4-6 osôb, 25 m2) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na dvojlôžko pre 5. a 6. osobu) a kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), drevená terasa so záhradným nábytkom, altánkom a grilom. Novší typ mobilhomu. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb).

Služby

recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, obchod, bazén pre dospelých a pre deti (cca 18/5-12/9, povinná kúpacia čapica), animačné programy (cca 1/7-31/8), ihrisko, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, kánoe, vodné bicykle. Tenisové kurty a basketbalové ihrisko (všetko za poplatok).

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

8 km Marina di Montalto, Tarquinia 15 km, Vulci 20 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá), možnosť dokúpiť na mieste.

Zviera

nepovolené.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (za príplatok), altán. M4/6 JUNIOR: (max. 4-6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. s lôžkom a poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. a 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 2,-/ deň.

Vybavenie a služby

recepcia, reštaurácia/pizzeria, bar, obchod, bazén pre dospelých a pre deti, whirlpool, slnečná terasa, detský kútik, barbecue, tenisový kurt, lukostreľba, ihrisko na futbal, plážový volejbal, stolný tenis, aquagymnastika, aerobic, animačné programy a miniclub, športové turnaje.

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

8 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste, časť pláže voľná.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za mobilhome je zahrnuté: ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky v mieste pobytu klimatizácia 5 €/deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/mobilhome, posteľná bielizeň 20 €/dvojlôžko, 15 €/lôžko, uteráky 10 €/osoba. Kaucia: 100 €/mobilhome.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Lazio, Marina di Montalto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 403
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CALIFORNIA H
  Taliansko, Lazio, Marina di Montalto

Cena od
56 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 403

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
224,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €