CALIFORNIA

Taliansko, Lazio, Marina di Montalto

CALIFORNIA

  Taliansko, Lazio, Marina di Montalto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

kemp umiestnený v blízkosti pláže je ideálny pre strávenie aktívnej dovolenky, užite si športovanie, relaxáciu a objavte zaujímavé miesta tejto oblasti. Odporúčame pre všetky generácie.

Ubytovanie

apartmány B4 a mobilhomy M6 sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, Wi-fi (za poplatok), veranda so záhradným nábytkom. B4: (35 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom. M6: (32 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, drevená veranda so záhradným nábytkom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za 40 €/týždeň alebo 10 €/deň.

Stravovanie

vlastné. Pri rezervácii pobytu možnosť dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie (platba na mieste) - talianske raňajky pri bare (1 ks pečiva - napr. croissant sladký/slaný, muffin, koláč, minipizza a 1 nápoj - cappucino, džús), obedy/večere servírované, 3-chodové, obvykle výber z dvoch menu. V prípade potravinovej intolerance i možnosť úpravy stravy.

Služby

recepcia, reštaurácia/pizzeria, bar, obchod, bazén pre dospelých a pre deti (povinná kúpacia čapica), animačné programy, ihrisko, barbecue, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, kánoe, vodné bicykle. Tenisové kurty, basketbalové ihrisko - všetko za poplatok.

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

8 km. Tarquinia 15 km, Vulci 20 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis iba pre typ B4 (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) je zahrnutý v cene pobytu od 1/6. Typ M6 bez plážového servisu.

Zviera

nepovolené.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (za príplatok), altán. M4/6 JUNIOR: (max. 4-6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. s lôžkom a poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. a 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 2,-/ deň.

Vybavenie a služby

recepcia, reštaurácia/pizzeria, bar, obchod, bazén pre dospelých a pre deti, whirlpool, slnečná terasa, detský kútik, barbecue, tenisový kurt, lukostreľba, ihrisko na futbal, plážový volejbal, stolný tenis, aquagymnastika, aerobic, animačné programy a miniclub, športové turnaje.

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

8 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste, časť pláže voľná.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis v B4 od 1/6.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1 €/osoba od 14 rokov/deň. Nepovinné príplatky v mieste pobytu: posteľná bielizeň a uteráky 10 €/osoba, Wi-fi 10 €/ 14 hodín (2 hodiny denne po dobu 7 dní) a 15 €/ 28 hodín (2 hodiny po dobu 14 dní), polpenzia 28 €/osoba/deň, plná penzia 40 €/osoba/deň (deti do 4 rokov platia podľa konzumácie, deti 4-11 rokov majú zo stravy zľavu 40%). Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Lazio, Marina di Montalto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 400
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CALIFORNIA
  Taliansko, Lazio, Marina di Montalto

Cena od
69 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 400

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
274,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €