CAMPOROSSO DUE

Taliansko, Friuli Skiregion, Camporosso in Valcanale, Tarvisio

CAMPOROSSO DUE

  Taliansko, Friuli Skiregion, Camporosso in Valcanale, Tarvisio
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia sa nachádza v obci Camporosso, je umiestnená na slnečnom panoramatickom mieste.

Ubytovanie

apartmány sú vkusne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV. A4: (max 4 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom, rozkladacie lôžko a vysúvacie lôžko, kuchynský kút. A5: (max. 5 osôb) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom (môže byť poschodová posteľ) a ďalšie rozkladacie dvojlôžko a kuchynský kút. B6: (max. 6 osôb) spálňa s dvomi poschodovými posteľami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút. B7: (max. 7 osôb) spálňa s dvomi poschodovými posteľami a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za 26 €/týždeň.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, miniclub, práčovňa (za poplatok).

Parkování

pri rezidencií (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

300 m Camporosso, 3 km Tarvisio.

Zviera

povolené, na vyžiadanie, za 50 €/týždeň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 600 m Tarvisio časť Monte Lussari, 20 km Sella Nevea - Canin. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 3 - 5 km. Vzdialenosť od skibusu: nie je. Lyžiarske školy: 600 m. Požičovňa lyží: 600 m - 3 km. Úschovňa lyží: v rezidencií.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie , spotreba energií. Nepovinné poplatky na mieste: posteľná bielizeň 7 €/osoba.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie 35 €/A4, A5; 45 €/B6, B7.
Kaucia: 150 €.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Friuli Venezia Giulia
  • Miesto podľa CK: Camporosso

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 044
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CAMPOROSSO DUE
  Taliansko, Friuli Skiregion, Camporosso in Valcanale, Tarvisio

Cena od
104 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 044

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
437,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €