Carlo

  Taliansko, Sardínia, Villasimius

Carlo

    Taliansko, Sardínia, Villasimius
Pôvodná cena
66 EUR/os

Cena od
63 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 194
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojová vila 60 m2. Vkusně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace (extra). Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, trezor. 1 pes povolen.

Popis

Malá rezidence 'Carlo', obklopena stromy a loukami. 2.5 km od centra Villasimius, slunná poloha ve vilové čtvrti, 400 m od moře, v zeleni. Společné: zahrada 200 m2. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. Příjezd k domu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo. Supermarket 2 km, restaurace 1 km, bar 500 m, písečná pláž 400 m. Sportovní přístav 1 km. Zajímavosti v okolí: Cagliari 40 km. Upozornění: auto doporučeno. Komplex sestává z 5 samostatných domů s odstupem od sebe pouze málo metry. Společná slunná střešní terasa, dosažitelná vnějšími schody.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Pes

Základná cena nezahŕňa

 • Klimatizace - 1.0 EUR za hodinu
 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 8.0 EUR za osobu
 • Dětská postýlka (do 2 let) - 20.0 EUR
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 7.0 EUR
 • Přistýlka - 20.0 EUR za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Sardínia
 • Miesto podľa CK: Villasimius

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 194
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Carlo
    Taliansko, Sardínia, Villasimius

Pôvodná cena
66 EUR/os

Cena od
63 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 194

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
250,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €