Caroubier 2

  Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Caroubier 2

    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz
Číslo zájazdu: 1 252 979
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Caroubier 2', 2-pokojový apartmán 60 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortně a moderně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcím skříňovým lůžkem (90 cm, v délce 190 cm), otevřeným krbem, kabelovou TV, s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka). Koupelna s vanou a WC. Balkon 28 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Garáž č.. 2. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rodinný dům 'Le Caroubier', postavený v roce 1999. Ve čtvrti Centre Thermal 1 km od centra Ovronnaz, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici, jižní orientace. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (extra). Příjezd k domu (bezbariérový přístup do objektu pomocí nájezdu). V zimě nutné sněhové řetězy. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, termální bazén 100 m. Lyžařské sjezdovky 1.5 km, zastávka skibusu 50 m, běžkařské stopy 1.5 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Přistýlka

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.2 CHF za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - děti - 1.6 CHF
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)
 • Pes (povolen max. 1) - 35.0 CHF za týden

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Ovronnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 979
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Caroubier 2
    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Cena od
231 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 979

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
693,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €