Casa Alpina

  Švajčiarsko, Ticino, Olivone

Casa Alpina

    Švajčiarsko, Ticino, Olivone
Pôvodná cena
170 EUR/os

Cena od
131 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 466
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Appartamento Alpina', 2-pokojový apartmán 45 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělé osoby + 2 děti. Dostatek prostoru a světlý interiér, komfortně a útulně zařízeno: otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou (140 cm, v délce 200 cm), kabelovou TV, s plochou obrazovkou a rádiem. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dolce Gusto) extra) s jídelním stolem. Koupelna s vanou, sprchou a WC. Zahradní nábytek, venkovní sezení. Pěkný výhled na hory, na krajinu a na resort. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra), vysoušeč vlasů. Upozornění: nekuřácký dům. Hasicí přístroj.

Popis

Olivone 24 km od Biasca: Moderní, samostatně stojící dvougenerační dům 'Casa Alpina', obklopen stromy. Na kraji obce, 550 m od centra Olivone, v okrsku Valle di Blenio, slunná poloha, na ulici. Společné: pěkná, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: WiFi, ústřední topení. Příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Supermarket 550 m, restaurace 400 m, pekárna 550 m, půjčovna jízdních kol 800 m, autobusová zastávka 'BUS 131' 300 m, železniční stanice 'Biasca' 24 km. Od domu vedou turistické trasy 10 m, lanovka 17 km, lyžařské sjezdovky 16 km, půjčovna lyží 16 km, dětská lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 11 km. Zajímavosti v okolí: Museo della Valle di Blenio, Bellinzona Castelli UNESCO, Mercato, Archivio Doneta, Castello Seravalle, Chiesa di Negrentino, Splash & Spa, Lido di Locarno, Ascona, Lugano. Lyžařská střediska: Nara, Campo Blenio, Campra, Airolo. Jezera v okolí: Lago di Luzzone, Lago Maggiore, Lago di Lugano. Turistické oblasti: Valle di Blenio, Valle Malvaglia, Campo Blenio, la Greina. Upozornění: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory dětská výbava na dotaz (extra). Majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská vysoká židlička - 70.83 CZK za den
 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 300.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.25 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti (14-17) - 3.25 CHF
 • Rekreační poplatek - děti (3-13)
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Ticino
 • Miesto podľa CK: Olivone

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 253 466
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Casa Alpina
    Švajčiarsko, Ticino, Olivone

Pôvodná cena
170 EUR/os

Cena od
131 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 466

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
521,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €