Casa Cantoni

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Casa Cantoni

    Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Pôvodná cena
95 EUR/os

Cena od
90 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 527
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

4-pokojový apartmán 65 m2 v 1. patře. Účelně a komfortně zařízeno: 3x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem (80 cm). 1x pokoj s 1x lůžkem (80 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, 4-plotýnkový plynový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním. Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Malý balkon. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 014037-CNI-00884

Popis

Komfortní dvougenerační dům 'Casa Cantoni', 2'096 m n.m., 2-podlažní. 200 m od centra Trepalle, 8 km od centra Livigno, 28 km od centra Bormio, klidná, vyvýšená poloha ve svahu, 500 m od sjezdovek. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 200 m, krytý bazén 11 km. Sedačková lanovka, lyžařské sjezdovky 500 m, zastávka skibusu 200 m. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Change of bed linen and towels every 7 days
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Lombardia
  • Miesto podľa CK: Livigno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 527
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Casa Cantoni
    Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Pôvodná cena
95 EUR/os

Cena od
90 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 527

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
626,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €