Casa Domenico

  Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena

Casa Domenico

    Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena
Pôvodná cena
58 EUR/os

Cena od
55 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 771
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Casa Domenico', 4-pokojový apartmán 100 m2 na 2 podlažích. Komfortně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, mraznička, elektrický kávovar) s otevřeným krbem. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Balkon, terasa krytá, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, balkonový nábytek, lodžie. Velmi pěkný, na krajinu. K dispozici: síť proti hmyzu, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. 1 malý pes povolen.

Popis

Pěkná, útulná chalupa 'Podere La Cavallara', obklopena poli. 6 apartmánů v rezidenci. 4 km od centra Montefiascone, 17 km od centra Viterbo, 85 km od centra Roma, 1.5 km od jezera. Společné: pozemek 2'500 m2, udržovaná zahrada s trávníkem a stromy, bazén, ledvinový tvar (12 x 6 m velký, 140 - 150 cm hluboký, 16.05.-03.10.), s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: WiFi, pračka (společné), k dispozici jízdní kola. Příjezd (200 m přírodní cesta). Parkovací místo (kryté) na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 4 km, železniční stanice 'Montefiascone' 7 km, písečná pláž 'Lido Di Tarquinia' 50 km, travnatá pláž 'Lago Di bolsena' 1.5 km, termální bazén 'Terme Dei Papi' 26 km, jezero ke koupání 'Lago di Bolsena' 1.5 km. Zajímavosti v okolí: Bolsena 18 km, Civita Di Bagno Regio 18 km, Viterbo 19 km, Grottte Di Castro 25 km, Orvieto 30 km, Pitigliano 40 km. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Change of bed linen and towels every 7 days
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Topení - 20.0 EUR za den
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Malý pes - 40.0 EUR
 • Dřevo (100 kg) - 12.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Lazio
 • Miesto podľa CK: Lago di Bolsena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 771
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Casa Domenico
    Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena

Pôvodná cena
58 EUR/os

Cena od
55 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 771

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
436,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €