Casa Luna

  Švajčiarsko, Ticino, Malvaglia

Casa Luna

    Švajčiarsko, Ticino, Malvaglia
Číslo zájazdu: 1 253 445
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Casa Luna', 5-pokojový dům 107 m2 na 4 podlažích. Světlý interiér, částečně zkosené stropy, komfortně a moderně zařízeno: otevřená jídelna. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra, fondue set (na sýrové fondue)). Koupelna s vanou, sprchou a WC. Ve spodním patře: (přikré schodiště) obývací pokoj s TV. Vstup na zahradu. V horním patře: (přikré schodiště) obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou (140 cm, v délce 200 cm), TV. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Koupelna s vanou. Ve 2. patře: (přikré schodiště) otevřená galerie s 1x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lůžkem (1 x 120 cm, v délce 200 cm). Zahrada. Zahradní nábytek, lehátka (3x). Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi). Upozornění: Nevhodné pro malé děti. Nekuřácký dům. Hasicí přístroj.

Popis

Val Malvaglia 7 km od Malvaglia Chiesa: Moderní, komfortní rodinný dům 'Casa Luna'. 5 domů v komplexu. Nad Malvaglia, v okrsku Valle di Blenio, slunná, vyvýšená poloha. K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada s trávníkem. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. 1.8 km dlouhý úzký příjezd k domu (horská cesta). K domu vede cesta se schody (60 schodů). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, pekárna 2 km, železniční stanice 14 km. Lanovka 2 km, sedačková lanovka 13 km, půjčovna lyží 13 km, dětská lyžařská škola 13 km, sáňkařská dráha 13 km, běžkařské stopy 23 km. Zajímavosti v okolí: Castelli di Bellinzona UNESCO, Mercato di Bellinzona, Samstag, Museo della Valle di Blenio, Lottigna, Castello di Seravalle, San Carlo in Negrentino, Locarno, Ascona, Splash & SPA. Lyžařská střediska: Nara, Campra, Campo Blenio, Cari, Airolo. Jezera v okolí: Lago di Luzzone, Lago Maggiore, Lago di Lugano, Lago Ritom. Turistické oblasti: Val Malvaglia, Valle di Blenio, Sentiero storico Valle di Blenio, Lucomagno, Campo Blenio, La Greina. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská vysoká židlička - 70.83 CZK za den
 • Malý pes - 165.28 CZK
 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 300.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.25 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti (14-17) - 3.25 CHF
 • Rekreační poplatek - děti (3-13)
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Ticino
 • Miesto podľa CK: Malvaglia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 253 445
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Casa Luna
    Švajčiarsko, Ticino, Malvaglia

Cena od
99 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 445

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
495,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €