Casa Martina (BOL550)

  Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena

Casa Martina (BOL550)

    Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena
Pôvodná cena
104 EUR/os

Cena od
98 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 778
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Casa Martina (BOL550)', 3-pokojový dům 70 m2. Pěkně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a kamny na dřevo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (2-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rodinný dům 'Casa Martina'. 2 km od centra Montefiascone, 14 km od centra Bolsena, 100 km od centra Roma, ve svahu, 5 km od jezera. Společné: pozemek (oplocený). V domě: střešní terasa. Parkovací místo u domu. Obchod 800 m, supermarket 1 km, železniční stanice 'Montefiascone' 5 km, písečná pláž 'Lago di Bolsena' 7 km, travnatá pláž 'Lago di Bolsena' 5 km. Prodej místních zemědělských výrobků.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Plyn
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Change of bed linen and towels - 5.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Lazio
 • Miesto podľa CK: Lago di Bolsena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 778
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Casa Martina (BOL550)
    Taliansko, Lazio, Lago di Bolsena

Pôvodná cena
104 EUR/os

Cena od
98 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 778

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
488,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €