Centaure

  Švajčiarsko, Sainte-Croix

Centaure

    Švajčiarsko, Sainte-Croix
Číslo zájazdu: 1 252 206
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 65 m2, v přízemí, jižní orientace. Útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm), kabelovou TV, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená ložnice v nice s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, gril na raclette, fondue set (na masové fondue, na sýrové fondue)). Koupelna s vanou, oddělené WC. Malá terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: dětská postýlka (extra). Rezervované parkovací místo. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Les Petites Roches: Rezidence 'Centaure'. Na kraji obce, 3 km od centra, klidná, slunná poloha, jižní orientace. Příjezd 30 m od domu. K domu vede cesta se schody. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 3 km, restaurace, autobusová zastávka 900 m, železniční stanice 3 km, koupaliště 900 m, krytý bazén 6 km, termální bazén 20 km. Tenis 4 km, sportovní centrum 4 km, lyžařské centrum 6 km, lyžařská škola 6 km, dětská lyžařská škola 6 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 8 km. Upozornění: auto doporučeno. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Chalet ve strední části rezidence.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka (do 2 let) - 20.0 CHF paušál
  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF
  • Pes (povolen max. 1) - 5.0 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Sainte-Croix

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 206
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Centaure
    Švajčiarsko, Sainte-Croix

Cena od
109 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 206

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
435,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €