CENTRO VACANZE VERONZA

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Carano, Val di Fiemme / Obereggen

CENTRO VACANZE VERONZA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Carano, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

Komplex je tvorený hlavnou a vedľajšou budovou, nachádzajú sa tu apartmány, hotelové izby a veľké wellness centrum. Komplex je ideálny pre rodiny s deťmi.

Ubytovanie

REZIDENCIA: jednoducho zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor. HOTEL: dvojlôžková izba s možnosťou prístelky a izby Mini Suite. A4: (28 m2, max. 4 osoôb) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, poschodová posteľ oddelená drevenými posuvnými dverami, vybavený kuchynský kút, väčšina s balkónom. M4: (38 m2, max. 4 osôb) apartmány v podkroví, štúdio (jedna miestnost) s dvojlôžkom, poschodová posteľ oddelená látkovým závesom, vybavený kuchynský kút. C5: (42 m2, max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou a ďalším samostatným lôžkom, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, väčšina s balkónom. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky SPR+WC, TV/SAT, trezor, bez balkóna. Izby v podkroví. FAMILY ROOM: obývacia časť s rozkladacím dvojlôžkom, v vstupnej časti poschodová posteľ oddelená závesom, SPR+WC, TV/SAT, trezor, väčšina s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

V rezidencii - vlastné, v hoteli - raňajky formou švédskeho stola, olovrant 16:30-17:30 (čaj, káva, sušienky), večere servírované, výber z 2-3 menu, šalátový bufet, pri večeri voda, domáce víno, nealkoholické nápoje v cene (ostatné nápoje za poplatok).

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, reštaurácia - pizzeria, Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť, spoločenská miestnosť s TV, detský kútik, animačné programy, videohry (za poplatok), trezor, lyžárna, výťahy, práčovňa (3,50 €/žetón/pračka nebo sušička), minimarket (otvorený len vo vysokej sezóne), fitness, stolný futbal, stolný tenis. WELLNESS: bazén s detskou časťou. Služby, ktoré môžu využívať osoby od 16 rokov: vírivka pre 1 osobu, sauna, turecké kúpele, termárium, multifunkčná sprcha, solárium, horské slnko, relaxačný kútik s ležadlami, masáže a kozmetika.

Parkování

zdarma, garáž za poplatok 7-10 €/noc.

Vzdialenosť od centra

1,5 km Carano.

Zviera

povolené len malé (do 10 kg), na vyžiadanie, za poplatok 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť o zjazdoviekk: 5 km zjazdové trate Cavalese - Alpe Cermis, 16,5 km zjazdové trate Pampeago - Ski Center Latemar. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 7 km bežecké trate Cavalese. Vzdialenosť od skibusu: 100 m. Lyžiarske školy: 5 km Cavelese. Požičovňa lyží: 5 km Cavelese. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Cavalese - Alpe Cermis, od 2 €/osobo/deň.

Základná cena zahŕňa

  • HOTEL: V cené za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, olovrant, vstup do bazéna, sauny, tureckých kúpeľov, termária a multifunkčnej sprchy, fitness. REZIDENCIA: V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, vstup do bazéna a fitness. Nepovinné poplatky splatné na mieste: vstup do sauny, tureckých kúpeľov, termária a relaxačného centra: 10 €/os./1 vstup, 40 €/os./5 vstupov.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • dezinfekcia 25 €/ ubytovanie/ pobyt + REZIDENCIA - Klubová karta: COMFORT SERVICE: 22 €/deň/A4, MANSARDA, 30 €/deň/C5 - posteľná bielizeň (pripravené lôžko pri príjazde), uteráky, 1x set do kuchyne, TV/SAT, spotreba energií, záverečné upratovanie (nutné upratať kuchynský kút a vyniesť odpadky, inak poplatok 45 €).
Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
Kaucia: 200 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Carano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 133
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CENTRO VACANZE VERONZA
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Carano, Val di Fiemme / Obereggen

Cena od
219 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 133

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
873,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €