CESA SOREIE

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

CESA SOREIE

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný, menší apartmánový dom, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite, zároveň len 600 m od centra Campitello di Fassa. Zjazdovky sú vzdialené 800 m od rezortu.

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, trezor, väčšina s balkónom, s výhľadom na hory. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

nie je k dispozícii.

Služby

lyžiareň, Wi-Fi (za poplatok).

Parkování

pri rezidencii.

Vzdialenosť od centra

600 m, obchody 300 m.

Zviera

nie je povolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 800 m zjazdové trate Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojenie na Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 900 m Campitello di Fassa. Vzdialenosť od skibusu: 500 m. Lyžiarske školy: 900 m Campitello di Fassa. Požičovňa lyží: 900 m Campitello di Fassa. Úschovňa lyží: v rezidencii alebo v Campitello, pri lanovke Col Rode, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 60 €/ B4.
Nepovinné príplatky v mieste pobytu: posteľná bielizeň 8 € /osoba, uteráky 5 € /osoba, Wi-Fi 15 € / pobyt. Kaucia: 150 € /apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Campitello di Fassa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 114
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CESA SOREIE
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

Cena od
296 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 114

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 181,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €