ČESKÝ RÁJ A LIBERECKO PRACHOVSKÉ SKÁLY A JEŠTĚD

Česko, Jičín, Liberec

ČESKÝ RÁJ A LIBERECKO PRACHOVSKÉ SKÁLY A JEŠTĚD

  Česko, Jičín, Liberec
Číslo zájazdu: 1 448 343
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

2-DENNÍ ZÁJEZD

Popis programu

1.den: Ráno odjezd z Třebíče, zastávka pod Úřadem práce v 5.30 hod., z V. Meziříčí od Billy v 5.45 hod., z Jihlavy od Billy v 6.15 hod, z Havlíčkova Brodu v 7.00 hod. Příjezd do Jičína města spojeného s postavičkou Rumcajse. Město je považováno za bránu do Českého ráje. Navštívíme centrum města s řadou barokních domů až přijdeme k Valdštejnskému zámku s barokním letohrádkem a parkem s ojedinělými dřevinami. Poté navštívíme skalní město Prachovské skály, kde se projdeme k jednotlivým vyhlídkám, kterých je celkem sedm s tím, že každý zváží kolik jich absolvuje. Liberec - výlet lanovkou na Ještěd a panoráma Jizerek. Odjezd na ubytování.
2.den: Snídaně. Botanická zahrada v Liberci. Po její návštěvě se vydáme k zámku Hrubá Skála, kde z nádvoří a především věže prožijeme krásné výhledy na celý Český ráj i dominantní hrad Trosky. Po prohlídce se vydáme k zachovalému gotickému hradu Kost, kde společný víkend ukončíme. Příjezd do nástupních míst ve večerních hodinách.

Poznámka

Tato strana zároveň poskytuje všechny informace k odjezdu

Základná cena zahŕňa

  • Autobusovou dopravu,
  • 1x nocleh,
  • 1x snídaně,
  • průvodce,
  • pojištění na úpadek CK

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář VOMA s.r.o., IČO 29257310.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, Jičín, Liberec
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 448 343
Dnes 8–16 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

ČESKÝ RÁJ A LIBERECKO PRACHOVSKÉ SKÁLY A JEŠTĚD
  Česko, Jičín, Liberec

Cena
108 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 448 343

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
107,60 €

Poistenie

samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
2
11,00 €