CEVEDALE

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo

CEVEDALE

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

útulný hotel s rodinnou tradíciou, nachádza sa na pokojnom mieste horskej dedinky Cogolo di Pejo. Od zjazdoviek a známych termálnych kúpeľov Pejo je vzdialený cca 3 km. Hotel je preslávený svojou výbornou domácou talianskou kuchyňou. Súčasťou hotelu je krásne wellness s bazénom a vírivkou. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-fi, spoločenská miestnosť s TV, detská herňa, požičovňa bicyklov (do vyčerpania kapacity), slnečná terasa, fitness. Wellness: bazén, vírivka, sauna, turecké kúeple, relaxačná zóna.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž za 21 €/týždeň.

Vzdialenosť od centra

300 m Cogolo di Pejo.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 700 m lyžiarsky vlek Biancaneve, 4 km zjazdové trate Pejo. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 900 m trate Cogolo di Pejo. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 700 m, 4 km. Požičovňa lyží: 700 m, 4 km. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné pri kabínovej lanovke Pejo 3000, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Pejo
  • Miesto podľa CK: Cogolo di Pejo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 011
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CEVEDALE
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo

Cena
676 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 011

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
676,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €