Cha-da Beach Resort & Spa ***** - Best Western Bangtao Beach Resort & Spa **** - Bangkok Palace Hotel ****

Thajsko, Bangkok, Ko Lanta, Phuket, Bangkok, Ko Lanta

Cha-da Beach Resort & Spa ***** - Best Western Bangtao Beach Resort & Spa **** - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Bangkok, Ko Lanta, Phuket, Bangkok, Ko Lanta
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - PHUKET
Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet na ostrov Phuket. Transfer do hotela, ubytovanie.

5 - 8: PHUKET
Raňajky. Voľný program. Možnosť kúpania, vodných športov, prípadne výletov do okolia.

9: PHUKET – KO LANTA
Raňajky. Lodný transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytovanie

10 - 13: KO LANTA
Raňajky. Voľný program na ostrove Ko Lanta.

14: KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

KO LANTA – donedávna zabudnutý ostrov si vďaka svojej nádhere podmaňuje stále viac návštev níkov. Tiahle krivky horského chrbta, ktorý tvorí chrbticu tohto takmer 30 km dlhého ostrova, rámujú nevídanú scenériu belavého piesku, krištáľ ve priezračných vôd Andaman ského mora a roz třepených korún kokosových paliem. S prí cho dem súmraku sa ešte celkom nedávno v roz troušených dedinkách krátko rozsvěcovaly pe trolejové lampy, aby skoro splynuli s temnotou a nad ostrovom sa rozžiaril len nekonečný oceán hviezd. Dnes už je elektrina zavedená, na ostrov prichádza viac turistov, avšak ostrovania si stále udržujú svoju pospolitosť a srdečnosť obyvateľov konca sveta v náruči panenskej prírody.

POBYTOVÉ MIESTA NA OSTROVE

Klong Dao - dlhá piesočná pláž, obrátená k západu. Je obklopená hájmi kokosových paliem a Casuarina a má prevažne prírodné ráz. Pozdĺž pláže ležia jednotlivé hotely a rad krčmičiek. Sklon do mora je pozvoľný.

Phra Ae - piesočná pláž v strednej časti západného pobrežia Ko Lanta, spadá zvoľna do mora. Je orientovaná na západ.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Cha-da Beach Resort & Spa ***** 4*

Popis: luxusný hotelový areál leží priamo pri pláži Klong Dao. Je tvorený štýlovými modernými pavilónmi, ktoré sú situované okolo bazéna a v tropickej záhrade. Hotel má 196 izieb, základnou kategóriou ubytovania je silver grand suite. Za príplatok možnosť ubytovania v izbách vyššej kategórie: Gold a Platinum Grand Suite a bližšie k pláži: Emerald Suite a Diamond Suite.

Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, kaviareň, obchodík, biznis centrum, internet, detský klub.

Pláž: piesočná, priamo pred hotelom. Pláž je orientovaná na západ.

Zábava a šport: 2 bazény, vírivka, fitness centrum, relaxačné kúpele, možnosť thajských masáží a vodných športov na pláži.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelových reštauráciách.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV, minibar, varná kanvica, balkón či terasa s výhľadom do záhrady.

Popis hotelu Best Western Bangtao Beach Resort & Spa **** 2*

Popis: luxusný hotel leží na pokojnej pláži Bang Tao v háji casuarín. Izby sú vkusne zariadené v miestnom prímorskom štýle. V základnej ponuke sú izby de luxe s čiastočným výhľadom na more. Na vyžiadanie a za príplatok sú možné rodinné izby, junior suity a bungalovy.

Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, internet, obchodík, konferenčná miestnosť, čistiareň, izbový servis, baby sitting, zmenáreň, požičovňa áut a motoriek, transfer do letoviska Patong, Wi-Fi zdarma na recepcii.

Pláž: piesočná, s veľmi pozvoľným vstupom do vody, priamo pred hotelom.

Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, posilňovňa, herňa, bylinná sauna, thajská masáž a relaxačné kúpele. Na pláži je možnosť vodných športov.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV, minibar, varná kanvica, balkón či terasa, vo väčšine izieb dátová prípojka.

Na izbe max. 2 osoby a 2 deti na dvoch prístelkách.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
  • vnútroštátnu leteckú prepravu
  • transfery klimatizovanými autobusmi
  • prípadné lodné transfery
  • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
  • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR/osoba fakultatívne výlety poistenie ECP PLUS 5,- EUR /osoba/deň
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Bangkok, Ko Lanta, Phuket
  • Miesto podľa CK: Bangkok, Ko Lanta, Phuket

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 743
Dnes 8–14.30 h

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Cha-da Beach Resort & Spa ***** - Best Western Bangtao Beach Resort & Spa **** - Bangkok Palace Hotel ****
  Thajsko, Bangkok, Ko Lanta, Phuket, Bangkok, Ko Lanta

Cena
2 388 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 743

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 388,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
159,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
849,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €