Chalet Alberti

Taliansko, Lombardia, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano

Chalet Alberti

  Taliansko, Lombardia, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

elegantní apartmánová rezidence skládající se ze tří budov se nachází 500 m od centra Bormia a termálních lázní a 1,5 km od skiareálu Bormio. Zastávka skibusu 150 m, lyžařský areál Livigno 28 km, lyžařský areál Santa Caterina 15 km.

Ubytování

nabízí 13 apartmánů pro 2-6 osob, všechny apartmány jsou velmi vkusně zařízené a mají vybavený kuchyňský kout, TV, koupelnu se sprchou a WC, trezor a balkón. Mono pro 2 osoby A0 (35 m2) - obytná místnost s gaučem a palandou, bilo pro 4 osoby A1 (45 m2) - 1 ložnice s manželským lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, může být v podkroví, 5. osoba na vyžádání za příplatek, trilo pro 6 osob A2 (60 m2) - 2 ložnice, vždy se 2 lůžky (může být i palanda), obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, může být v podkroví, 7. osoba na vyžádání za příplatek.

Vybavení

lyžárna, prádelna, garáž limitovaná místa. Restaurace a supermarket cca 500 m.

Základná cena zahŕňa

  • Nájem apartmánu na týden (pobyty sobota- sobota), spotřeby energií, zdarma parkoviště, garáž, wi-fi.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa, závěrečný úklid 65 € / mono, 70 € / bilo, 75 € / trilo. Poplatek za pozdní příjezd (po 21:00 hod.) 10 €/osoba. Platba v € na místě.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání 30 €/týden, ložní prádlo a ručníky 13 €/osoba/výměna. Platba v € na místě.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání max. 8 kg 50 €/týden.
  • Vratná kauce: 150 € / apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Valtellina
  • Miesto podľa CK: Bormio

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 958
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Chalet Alberti
  Taliansko, Lombardia, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano

Cena od
191 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 958

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
572,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €