CHALET ELENA

Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

CHALET ELENA

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

menšia chata s krásnym výhľadom leží v pokojnej časti Livigno, 500 m od zjazdových tratí Livigno - Mottolino.

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, TV/SAT, SPR+WC, fén, Wi-Fi (zdarma), balkón. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. D7: (max. 7 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami (môže byť i poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

pre dieťa do 2 rokov, na vyžiadanie, za poplatok 10 €/deň.

Služby

lyžiareň.

Parkování

pri objekte (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

1 km Livigno.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 500 m zjazdové trate Livigno - Mottolino, 900 m zjazdové trate Livigno - Carosello. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 100 m. Vzdialenosť od skibusu: 500 m. Lyžiarske školy: 500 m Livigno. Požičovňa lyží: po celom Livigno.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie 65 €/C6, 75 €/D7.
Pobytová taxa
  • cca 1,50 €/osoba/deň.
Kaucia: 150 €.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Livigno
  • Miesto podľa CK: Livigno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 200
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CHALET ELENA
  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Cena
6 064 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 200

Pobyt

dospelá osoba (při obs. 7 os.)
0
7 940,00 €
dospelá osoba (při obs. 6 os.)
0
6 113,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
70,30 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
46,50 €