Chalet Madlein ***

Rakúsko, Ischgl / Paznauntal, Tirolsko, Ischgl

Chalet Madlein ***

  Rakúsko, Ischgl / Paznauntal, Tirolsko, Ischgl
Číslo zájazdu: 1 373 696
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Centrum: Ischgl 500 m, nadmořská výška: 1400 m, autobusová zastávka: parkoviště Floriani Ischgl 500 m, veřejný krytý bazén: Silvretta Center 700 m obchody: Billa 150 m, lanovka: Pardatschgratbahn 300 m

Ubytování

DBL Classic 20 m2 s možností rozkládacího gauče pro 1 osobu a dětské postýlky. Pokoje mají balkon, koupelna: vana / sprcha, WC, župan - na vyžádání. Rozkládací pohovka, telefon, TV, WIFI zdarma

Stravování

kontinentální snídaně

Vybavení

parkoviště - venkovní zdarma, hotelová hala / lobby, salonek Internet: WiFi v celém domě - zdarma, snídaňová místnost, automat na nápoje, lyžárna.

Sauna - zdarma, relaxační místnost. V zimě mohou naši milí hosté bezplatně využívat lázeňský areál (bazén, sauna, parní lázeň, venkovní whirlpool, fitness a bar u bazénu) a diskotéku Pacha v sousedním HOTELU MADLEIN.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu se snídaní, vstup do saunového světa a wellnesu/bazénu hotelu Madlein
  • CENA za OSOBU na NOC:

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová taxa na místě
  • dětská postýlka zdarma na vyžádání
  • domácí zvířata nejsou povolena

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Ischgl

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 696
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Chalet Madlein ***
  Rakúsko, Ischgl / Paznauntal, Tirolsko, Ischgl

Cena
1 308 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 696

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 308,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €