CHATA CHŘIBSKÁ - Rekreační pobyt na 3 noci - Chřibská

Česko, České Švajčiarsko, Chřibská

CHATA CHŘIBSKÁ - Rekreační pobyt na 3 noci - Chřibská

  Česko, České Švajčiarsko, Chřibská
Číslo zájazdu: 1 277 704
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Chata má ideální polohu pro výlety pěšky i na kole v Národním Parku České Švýcarsko. V blízkém okolí se nachází mnoho turistických cílů (skalní útvary, zříceniny hrdu, rozhledny). Chata disponuje v přízemí kompletně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s krbovými kamny, rozkládací sedací soupravou a jídelním koutem. U chaty je vlastní zahrada s krbem.

Ubytování

V prvním patře jsou dvě ložnice – se třemi a čtyřmi lůžky. Každá ložnice má svou televizi. Celkem je tedy chata pro 8 osob. Chata disponuje koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Základná cena zahŕňa

  • Rekreační pobyt na 3 noci

Cena za celou chatu / 3 noci s vlastní stravou.

Základná cena nezahŕňa

  • Rekreační poplatek
  • Domácí zvíře

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: České Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Chřibská

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 277 704
dnes zatvorené

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

CHATA CHŘIBSKÁ - Rekreační pobyt na 3 noci - Chřibská
  Česko, České Švajčiarsko, Chřibská

Cena od
34 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 277 704

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
270,00 €
příplatek za domácí zvíře
0
9,60 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €