Termín:
17. 8. – 24. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Středisko

Velké Dářko

Poloha

Českomoravská vrchovina. V chatové oblasti, cca 1 km od hráze Velkého Dářka.

Vybavení

Kamna na tuhá paliva, sprcha s teplou vodou, WC v chatě, kuchyně s vybavením, rádio, chladnička. Obývací pokoj s krbem a letní terasou s posezením, v kuchyni elektrický 2-plotýnkový vařič, varná konvice, remoska. zahradní houpačka, přírodní ohniště, přenosný gril, společenské hry, dětské hračky, DVD přehrávač.

Sport a zábava

Koupání - cca 0,5 až 1 km Velké Dářko, cca 10 km Pilská nádrž u Žďáru nad Sázavou

Ubytování

Max. 5 osob ( 1.p - ložnice 2 lůžka (manželská postel), ložnice 2 lůžka (samostatná), ložnice 1 lůžko (samostatné)

Informace

Parkování u chaty. Pošta Žďár nad Sázavou. Železniční stanice Žďár nad Sázavou cca 12 km. Autobusová zastávka Škrdlovice cca 3 km. Prodejna potravin cca 3 km Škrdlovice, restaurace Škrdlovice cca 3 km, 2 letní restaurace u hráze. V chatě není TV, pouze rádio.

Upozornění

Pobyt není možný se psem.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Čedok, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Českomoravská vrchovina
  • Miesto podľa CK: Velké Dářko

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.