Checkin Bungalows Atlantida

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Los Cristianos

Checkin Bungalows Atlantida

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Los Cristianos
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Obľúbené letovisko situované v južnej časti ostrova ponúka nielen zábavu a nákupné možnosti, ale aj relax a kvalitné služby, ktoré sa snúbia v rozľahlom areáli hotela Atlantida. 

Poloha

Situovaný v stredisku Los Christianos v južnej časti ostrova Tenerife. Od pláže vzdialený 10 minút chôdze, hotelový komplex ponúka 3 vonkajšie bazény a rozmanité voľnočasové aktivity ako pre rodiny s deťmi, tak partie kamarátov.

Hotel

vstupná hala s recepciou, 3 vonkajšie bazény, reštaurácia, bar pri bazéne, terasa, záhrada, požičovňa áut a bicyklov, biliard, mini golf, tenisové kurty.

Izby

Rozľahlý komplex bungalovov ponúka ubytovanie v apartmánoch štandard, superior a premium. Štandardný apartmán je vybavený obývacou miestnosťou s pohovkou a TV, kuchynkou, ktorá zahŕňa varnú dosku, chladničku, mikrovlnku, kanvicu a hriankovač. Nájdeme tu oddelenú spálňu, kúpeľňu s vaňou, priestranný balkón. Trezor je za poplatok. Možnosť prístelky. Superior apartmány majú podobné vybavenie, sú zariadené modernejším nábytkom v svetlých tónoch, kúpeľne prešli kompletnou rekonštrukciou a disponujú sprchou. Trezor je za poplatok. Členenie a vybavenie v apartmánov premium je podobné ako pri predchádzajúcich dvoch typoch, avšak sú trochu väčšie, majú priestrannú terasu (20 m²) vybavenú aj ležadlami a slnečníkom a trezor je zadarmo.

Stravovanie

raňajky, polpenzia, plná penzia – formou bufetových stolov, all inclusive – formou bufetových stolov, raňajky 07:30 – 10.00 hod., obed 13:00 – 15:00 hod., večere 18:30 – 21:30 hod. cez zimu a 19:00 – 22:00 počas leta, bar pri bazéne s možnosťou menšieho občerstvenia medzi hlavnými chodmi, otvorený v čase od 11:00 – 23:00 hod.

Pláž

Užšia piesočnatá pláž vzdialená cca 10 min chôdze od hotela, rozľahlejšie piesočnaté pláže dostupné po promenáde sú ako stvorené na prechádzky a spoznávanie okolia.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Tenerife, Los Cristianos
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 269
Dnes 8–14.30 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Checkin Bungalows Atlantida
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Los Cristianos

Pôvodná cena
1 567 EUR/os

Cena
1 157 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 269

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 157,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €