CIMONE EXCELSIOR

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

CIMONE EXCELSIOR

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

pekný horský hotel, leží na pokojnom mieste s panoramatickým výhľadom na majestátne hory a zároveň je v centre San Martino di Castrozza. Ideálne miesto pre tých, ktorí sú radi v centre diania ale zároveň to majú kúsok od zjazdoviek.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor, Wi-fi, niektoré s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov.

Stravovanie

raňajky a večere formou bufetu.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-fi, spoločenská miestnosť s TV, internetový kútik, miniklub pre deti (16:00-18:00, 20:00-21:00), animácie pre deti (18:00-20:00 a 21:00-23:00), lyžiareň.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

v centre.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 5 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 700 m kabínová lanovka Col Verde San Martino di Castroza, 1,5 km kabínová lanovka Ces exit - San Martino di Castrozza. Vzdialenosť od bežeckých tratí:1 km. Vzdialenosť od skibusu: 150 m. Lyžiarske školy: 700 - 1,5 km. Požičovňa lyží: 500-1 km. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • Silvestrovská večera 35 €/osoba, 17,5 €/dieťa 7-15 rokov, 10,5 €/díeťa 3-7 rokov, dieťa do 3 rokov zdarma. Vianočná večera 25 €/osoba, 12,5 €/dieťa 7 - 15 rokov, 7,5 €/dieťa 3 - 7 rokov, dieťa do 3 rokov zdarma.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: San Martino di Castrozza / Passo Rolle
  • Miesto podľa CK: San Martino di Castrozza

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 059
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CIMONE EXCELSIOR
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

Cena
152 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 059

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
152,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €