CIVETTA

Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

CIVETTA

  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidencia, ktorú tvoria komfortne a moderne zariadené apartmány. Kabínová lanovka Pian del Crep je vzdialená len 100 m od rezidencie.

Ubytovanie

moderne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma). A2: (25 -33, max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť výklopné), kuchynský kút, väčšina s balkónom. A3: (25 -33, max. 3 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť výklopné) a posteľ, kuchynský kút, väčšina s balkónom. A4: (33-44 m2, max. 4 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť výklopné) a poschodová posteľ, kuchynský kút, väčšina s balkónom. B4: (45-58 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s manželskou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť vyklápacie), kuchynský kút, väčšina s balkónom. B6: (47-50 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou, denná miestnosť s manželskou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť vyklápacie), kuchynský kút, takmer vždy s balkónom. C6: (cca 55 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvomi lôžkami, malá spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s manželskou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom (môže byť výklopné), kuchynský kút, takmer vždy s balkónom. D8: (cca 75 m2, max. 8 osôb) spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút, 2xbalkón.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma (max. 1x postieľka/ apartmán).

Služby

recepcia, výťah, Wi-Fi v spoločných priestoroch, spoločenská miestnosť s TV, detský kútik, práčka (za poplatok), lyžiareň.

Parkování

pri rezidencii (zdarma, do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie, za poplatok.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 100 m kabínová lanovka Pian del Crep, skiareál Civetta - Pecol. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2,5 km Zoldo Alto, 2,5 km Palafavera. Vzdialenosť od skibusu: nie je k dispozícii. Lyžiarske školy: 50 -100 m. Požičovňa lyží: 350 m. Úschovňa lyží: v rezidencii, verejná úschovňa u kabínovej lanovky Pian del Grep, za poplatok (cca 37€/týždeň/2 osoby).

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).

Základná cena nezahŕňa

Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Civetta
  • Miesto podľa CK: Zoldo Alto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 180
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CIVETTA
  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

Cena od
165 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 180

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
594,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €