Cleopatra

  Švajčiarsko, Švajčiarske jazerá, Ticino, Lago di Lugano, Montagnola

Cleopatra

    Švajčiarsko, Švajčiarske jazerá, Ticino, Lago di Lugano, Montagnola
Pôvodná cena
223 EUR/os

Cena od
204 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 460
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 48 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlý interiér, pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádiem a CD přehrávačem. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mraznička, elektrický kávovar) s podávacím okénkem. Koupelna se sprchou a WC. Malý balkon. Balkonový nábytek, lehátka (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na jezero, na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra). Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo č.. 2 (kryté) u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 malý pes povolen.

Popis

Montagnola 6 km od Lugano: Útulný rodinný dům 'Cleopatra', 3-podlažní. Na kraji obce Montagnola, v okrsku Collina d'Oro, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 4 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni, jižní orientace. V domě: ústřední topení, pračka (společné), sušárna. Výměna povlečení (extra). Výměna ručníků (extra). Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 1 km dlouhý úzký příjezd k domu (horská cesta). Potraviny 1 km, restaurace 1.1 km, kavárna 1.1 km, centrum dostupné pěšky během 40 min. Autobusová zastávka 'Montagnola' 1.2 km, železniční stanice 'Lugano (mit Busverbindung)' 5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 7 km, minigolf 7 km, od domu vedou turistické trasy 1 m. Zajímavosti v okolí: Museum Hermann Hesse, Montagnola, Tasis,The Amercian school of Switzerland, Mercato Ponte Tresa, Italia 11 km, Swissminiatur Melide, Chocolat Alprose, Caslano 7 km. Jezera v okolí: Lago di Lugano, Lago di Como, Lago Maggiore. Turistické oblasti: Montagnola-Collina d'Oro-Figino, San Salvatore, Tamara und Splash+Spa, Rivera. Upozornění: auto doporučeno. Vhodné pro seniory dětská výbava na dotaz (extra). Luganské jezero 1,2 km. Surfování v Carabietta, cca 7 km.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka / Dětská vysoká židlička na dotaz - 35.0 CHF paušál
  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF
  • Poplatek z pobytu - 3.25 CHF za osobu/den
  • Malý pes - 35.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Ticino
  • Miesto podľa CK: Montagnola

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 253 460
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Cleopatra
    Švajčiarsko, Švajčiarske jazerá, Ticino, Lago di Lugano, Montagnola

Pôvodná cena
223 EUR/os

Cena od
204 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 460

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
407,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €