Clos d'Amont (PRB407)

  Francúzsko, Normandia, Portbail

Clos d'Amont (PRB407)

    Francúzsko, Normandia, Portbail
Pôvodná cena
134 EUR/os

Cena od
126 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 496
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Clos d'Amont (PRB407)', 3-pokojový dům 90 m2. Světlý interiér, pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, rádiem, CD přehrávačem, DVD přehrávačem a kamny na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, oddělené WC. Elektrické topení. Parketová podlaha. Malá terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný). K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Pěkný dům 'Clos d'Amont', postavený v roce 2008. 300 m od centra Portbail, 7 km od centra Barneville Carteret, v obytné čtvrti, 1.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 700 m2 (oplocený) s louka, parkovací místo na pozemku, garáž. Supermarket 200 m, písečná pláž 1.5 km.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základná cena nezahŕňa

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 8.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Pes (povolen max. 1) - 15.0 EUR
 • Ručníky

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Normandia
 • Miesto podľa CK: Portbail

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 496
Dnes 8–14.30 h

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

Clos d'Amont (PRB407)
    Francúzsko, Normandia, Portbail

Pôvodná cena
134 EUR/os

Cena od
126 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 496

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
503,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €