Clover Magic Altinkum Park Hotel

  Turecko, Side, Turecká riviéra

Clover Magic Altinkum Park Hotel

    Turecko, Side, Turecká riviéra

Útulný mestský hotel, v ktorého pešej blízkosti nájdete nákupné možnosti a kultúru.

Poloha:
Altinkum Park Hotel sa nachádza v oblasti Side. Pred hotelom sa nachádza pešia promenáda, ktorá Vás zavedie priamo do turistami vyhľadávaného centra Side. Do najbližšieho centra Manavgat sa dostanete miestnou dopravou, tzv. 'dlmuš', alebo môžete využiť služby taxi. Mesto je zvdialené len 10 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 65 km.
Vybavenie:
3 - hviezdičkový hotel, 2 - poschodová hlavná budova, 73 izieb, recepcia, Wifi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, 2 bary, bazén, detský bazén, mini klub, mini disco, animácie, denný a večerný program, živá hudba, mini futbal, tenis, plážový volejbal, vodné pólo, fitnes, hammam, sauna. Za poplatok: Spa centrum, masáže, lekár, práčovňa, požičovňa áut, obchody, vodné športy.
Ubytovanie:
2 - lôžkové štandardné izby (30 m2, max. 3), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, TV, set na kávu a čaj, mini bar. Za poplatok: Wifi na izbe, trezor.
Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00-10:00, obed 12:30-14:00, večera 19:00-21:00, nočné jedlo 23:00-0:00, káva a koláčiky 16:00-17:00, bar 07:00-11:00, bar pri bazéne 10:00-24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (nutná rezervácia vopred). Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.
Pláž:

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako lehátka, slnečníky a matrace sú zadarmo. Vodné športy a iné atrakcie na pláži sú za poplatok.

https://clovermagichotels.com/clover-magic-altinkum-park/en/index.html

Základná cena zahŕňa

  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Antalya - Piešťany stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
  • Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Antalya - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.
Usporiadateľ: Happy Travel (HappyTravel.sk, s.r.o.), IČO 46915206.
Lokalita podľa usporiadateľa: Side, Side

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Clover Magic Altinkum Park Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 20 m
Všetky zájazdy do  Clover Magic Altinkum Park Hotel

0220 665 410 Číslo zájazdu: 2 073 341
Dnes 8–18 h

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Turecko - viac informácií