CLUB DEGLI AMICI

Taliansko, Lazio, Pescia Romana

CLUB DEGLI AMICI

  Taliansko, Lazio, Pescia Romana
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

villaggio ponorené do zelene má ideálnu polohu pre návštevu prírodných a archeologických zdrojov v okolí. Od pláže ho delí len píniový les.

Ubytovanie

bungalovy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, terasa/ veranda so záhradným nábytkom. B4/5: (45 m2, max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, terasa/ veranda so záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok (vhodné pre dieťa).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za 40 €/týždeň alebo 10 €/deň.

Stravovanie

vlastné. Pri rezervácii pobytu možnosť dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie (platba na mieste) - talianske raňajky pri bare (1 ks pečiva - napr. croissant sladký/slaný, muffin, koláč, minipizza a 1 nápoj - cappucino, džús), obedy/večere servírované, 3-chodové, obvykle výber z dvoch menu. V prípade potravinovej intolerance i možnosť úpravy stravy.

Služby

recepcia, Wi-Fi (zdarma), bar, reštaurácia/pizzeria, minimarket, miniclub a juniorclub (v hlavnej sezóne), amfiteáter. detské ihrisko, tenisové kurty, ihrisko na futbal, volejbal a basketbal, barbecue, práčovňa, stolný tenis, agility dráha pre psov, na pláži vodné bicykle, kanoe.

Parkování

1 miesto/ apartmán.

Vzdialenosť od centra

5 km.

Vzdialenosť od pláže

100 m.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu od 1/6.

Zviera

povolené, na vyžiadanie. K disopzícii tiež agility, psia pláž.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 1/6.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/ osoba/ noc.Nepovinné príplatky v mieste pobytu: prístelka 15 €/noc, posteľná bielizeň a uteráky 10 €/osoba, polpenzia 27 €/osoba/deň, plná penzia 40 €/osoba/deň (deti do 4 rokov platia podľa konzumácie, deti 4-11 rokov majú zo stravy zľavu 40%). Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Lazio, Pescia Romana

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 401
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CLUB DEGLI AMICI
  Taliansko, Lazio, Pescia Romana

Cena od
85 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 401

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
339,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €