Club Kawama Hotel

  Kuba, Matanzas, Varadero

Club Kawama Hotel

    Kuba, Matanzas, Varadero
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET DO HAVANY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

2 - 7: VARADERO
Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

8: VARADERO - VIEDEŇ
Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie ! Pre vstup na Kubu je povinné mať uzavreté cestovné poistenie do zahraničia.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Club Kawama Hotel *** 3*

Popis: jednoduchý turistický hotel s 336 izbami v rozľahlej záhrade sa nachádza v južnej časti Varadera. Má tradičnú haciendovú atmosféru, ale svojim klientom ponúka All-inclusive služby.

Vybavenie: vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bufetová reštaurácia, reštaurácie A la carte (nutná rezervácia), lobby bar, kaviareň, diskotéka, bar, plážový bar, kadernícky salón a konferenčná miestnosť, fitness centrum, bazény, detský bazén, miniklub (4-12 rokov), požičovňa mopedov a áut, obchod, sauna.

Pláž: prekrásna pláž s jemným bielym pieskom pred hotelom. Ležadlá a slnečníky na pláži k dispozícii zdarma.

Zábava a šport: denné animačné programy, bazény, games room, tenis, fitness centrum, ihrisko na plážový volejbal, diskotékua, centrum vodných športov - windsurfing, kajaky, katamarány, potreby na šnorchlovanie, večerný zábavný program, sauna, masáže (za poplatok). Animačné programy - show, kurz tanca salsa, kurz španielčiny. Za poplatok motorizované vodné športy na pláži.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa. V 2 reštauráciách večere A la carte. Alko a nelako nápoje 24 hodín.

Vybavenie izieb: v základnej cene izba Standard. K dispozícii je kúpeľňa s WC, TV, klimatizácia, telefón, trezor, minichladnička. Za príplatok možné zabezpečiť izbu superior s minibarom, setom na prípravu kávy a čaju, balkónom a výhľadom do záhrady či s čiastočným výhľadom na more.

Na izbe maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Havana / Varadero – Viedeň s prestupom
  • transfery letisko – hotel – letisko klimatizovaným autobusom
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu partnerskej CK
  • služby česky hovoriacieho delegát na vyžiadanie

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR
  • vstupné vízum 36,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie ECP 7,- EUR/osoba/deň *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1. dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami. Tuxpan - 1. dieťa 2-12 rokov (v prípade ubytovania 2 detí 2-12 rokov v oddelenej izbe majú obe deti zľavu 15%), Iberostar Taínos - 1. + 2. dieťa 2-12 rokov, Iberostar Playa Alameda - 1. dieťa 2-12 rokov, 2. dieťa 2-12 rokov zľava 25%, Sol Sirenas Coral - 1. dieťa 2-12 rokov, 2 dieťa 2-12 rokov v Junior Suite zľava 25%, Melia Peninsula - 1.-2. deti 2-12 rokov, Iberostar Varadero - 1.-2. dieťa 2-12 rokov, Iberostar Laguna Azul - 1. dieťa 2-12 rokov, 2 dieťa 2-12 rokov v rodinnej izbe zľava 25%Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie a vstupné vízum 36,- EUR.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Varadero, Varadero
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 315
dnes zatvorené

Kuba

Kuba je štát ležiaci v Karibiku a zároveň najväčší ostrov súostrovia Veľké Antily. Okrem hlavného ostrova pozostáva územie krajiny aj z tisícok malých ostrovov a ostrovčekov. Kuba je hojne navštevovanou destináciou vďaka svojim prírodným krásam, tropickým lesom, koralovým útesom a atolom. Najvhodnejším obdobím na návštevu sú zimné mesiace, od mája do októbra je tu obdobie dažďov. Na Kube panuje tropické počasie s príjemnými priemernými teplotami okolo 25 ⁰C. Miestne prostredie je veľmi svojrázne. Tento tropický raj s pohnutou históriou sa postupne otvára svetu. Je to predovšetkým krajina latinských rytmov, farieb, kontrastov, najlepších cigár a kvalitného rumu. Hlavným mestom je pulzujúca historická Havana. Polostrov Varadero je najväčším prímorským rajom a ostrov Cayo Coco najviac vyhľadávajú potápači.

Nezáväzná objednávka

Club Kawama Hotel
    Kuba, Matanzas, Varadero

Cena
1 218 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 315

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 257,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
49,00 €
povinný príplatok za jednolôžkovú izbu
1
203,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
59,04 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
43,83 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €