CLUB STELLA MARINA

  Taliansko, Toskánsko, Marina di Cecina

CLUB STELLA MARINA

    Taliansko, Toskánsko, Marina di Cecina
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komplex leží na pobrežnej promenáde, priamo pri piesočnej pláži. Je zložený z hlavnej budovy, kde se nachádzajú hotelové izby, a z depandancie s apartmánmi. Je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale taktiež pre všetkých, ktorí majú radi leňošenie na pláži a súčasne blízkosť mestečka i možnosti zaujímavých výletov do okolia.

Ubytovanie

HOTEL: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek STANDARD, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek s BOČNÝM VÝHĽADOM NA MORE (prípadná tretia prístelka na vyžiadanie) a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (len pre dieťa do 6 rokov) s PRIAMYM VÝHĽADOM NA MORE. Jednolôžková izba bez príplatku. Na vyžiadanie bezbariérová izba. APARTMÁNY A2A, A3A, A4B, A5B: priestrané apartmány sú pohodlne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, trezor, balkón. Nachádzajú sa v depandancii, na 1. - 3. poschodí, bez výťahu. Hotelové izby STANDARD: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizácia. Hotelové izby BOČNÝ VÝHĽAD NA MORE - dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizácia, bočný výhľad na more, balkón/terasa. Hotelové izby PRIAMY VÝHĽAD NA MORE - dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (len pre dieťa do 6 rokov), SPR+WC, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizácia, priamy výhľad na more, balkón/terasa. Apartmány A2A: (max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť), nočná zóna s dvojlôžkom, kuchynský kút, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, trezor, balkón s výhľadom na zeleň. Apartmány A4B: (max. 4 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom (príp. dvomi rozkladacími lôžkami), nočná zóna s dvojlôžkom (príp. s poschodovou posteľou), kuchynský kút, balkón s bočným výhľadom na more.

Postieľka

hotel - na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma (do max. počtu osôb). Rezidencia - na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 5 €/deň, príp. možno vziať vlastnú.

Stravovanie

hotel - raňajky formou švédskeho stola. Večere (za príplatok, 28/5-17/9) výber z menu, nápoje u jedla v cene (nealko, voda). Rezidencia - vlastné, možnosť dokúpiť na mieste raňajky, obedy alebo večere.

Služby

recepcia, Wi-Fi pri recepcii (zdarma), výťah (hotelová budova), TV miestnosť, reštaurácia, bar, bazén (11/5-30/9), slnečná terasa, animačné programy a miniclub (8/6-15/9, v taliančine), detský kútik, malá diskotéka, aerobik, aquagymnastika, športové turnaje, stolný tenis, biliard, vodné bicykle.

Parkování

pri hoteli, na vyžiadanie pri rezervácii, 10 €/deň.

Vzdialenosť od centra

300 m.

Vzdialenosť od pláže

10 m.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora. Hotel - plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán/izba) je možné zakúpiť na mieste. Apartmány - plážový servis je možné zakúpiť na mieste.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • HOTEL V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky v mieste pobytu: plážový servis 15 €/deň (28/5-17/9). REZIDENCIA V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta). Nepovinné príplatky: upratanie kuchynského kúta 30 €/apartmán, plážový servis 15 €/deň. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Toskánsko, Cecina Mare

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 488
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CLUB STELLA MARINA
    Taliansko, Toskánsko, Marina di Cecina

Cena
351 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 488

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
297,00 €
príplatok za večeru + pláž - dospelá osoba
0
231,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €