COLOR HOME

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

COLOR HOME

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

Color Home je novšia, luxusná rezidencia, ktorá leží v pokojnej časti mestečka Predazzo.

Ubytovanie

apartmány sú zariadené v modernom štýle, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra (okrem A2), umývačka riadu, rychlovarná kanvice, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor, Wi-Fi (zdarma). A2: (25 m2, max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a dvomi lôžkami, kuchynský kút. B2: (50 m2, max. 2 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, terasa. B4: (50 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa. C4_50: (50 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, balkón. C4_60: (60 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom, balkón. C4_70: (70 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, balkón. C6_50:(50 m2, max. 6 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a vybaveným kuchynským kútom, balkón. C6_60:(60 m2, max. 6 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a vybaveným kuchynským kútom, balkón. C6_70:(70 m2, max. 6 osoby) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a vybaveným kuchynským kútom, balkón.

Postieľka

nie je k dispozíci, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).

Služby

výťah, práčovňa, mangeľ, spoločenská miestnosť, Wi-Fi v spoločných priestoroch (zdarma), rezidenčný skibus. WELLNESS: bazén, vírivka, sauna, turecké kúpele.

Parkování

pri rezidencii zdarma pre apartmán A2, ostatné apartmány majú miesto v garáži zdarma.

Vzdialenosť od centra

800 m Predazzo.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 3 km zjazdové trate Predazzo - Ski Center Latemar, 9 km zjazdové trate Bellamonte - Alpe Lusia. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Predazzo. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarkse školy: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Požičovňa lyží: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Predazzo alebop Alpe Cermis, za poplatok od 2 €/os./deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Predazzo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 167
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

COLOR HOME
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

Cena od
345 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 167

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
711,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €