Constance Belle Mare Plage

  Maurícius, Východné pobrežie, Belle Mare

Constance Belle Mare Plage

    Maurícius, Východné pobrežie, Belle Mare
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

2: PRÍLET NA MAURÍCIUS
Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

3 - 8: POBYT NA OSTROVE
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Constance Belle Mare Plage ***** 5*

Popis: luxusný, zrekonštruovaný dvojposchodový rezort sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je obklopený krásnou piesočnatou plážou, všadeprítomnou exotickou záhradou, ktorá zahŕňa aj vzácne druhy rastlín. Rozpretiera sa na rozlohe viac ako 15 hektárov a nájdete tu 104 izieb Prestige, 149 Junior Suite, 6 Deluxe Suite, 18 privátnych VIP víl s vlastným bazénom. .

Vybavenie: vzdušný vstupný pavilón s lobby a recepciou, službou Concierge, salónikom so sprchou pre hostí so skorým príchodom alebo neskorým odchodom, barom a knižnicou. Hostia sa môžu tešiť na členitý hlavný bazén, tri postranné bazény, plavecký bazén, sedem reštaurácií (bufetová, ázijská, indická, talianská, kreolská...) a šesť barov (The Bar má na výber viac ako 200 rumov z celého sveta), kaviareň, rozmanitú záhradu, turistické centrum, obchodíky, detský klub, práčovňu, požičovňa bicyklov a áut, Wi-Fi zdarma v celom areáli.

Pláž: 2 km dlhá prekrásna pláž Beauport s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii zdarma.

Zábava a šport: 4 tenisové kurty, stolný tenis, bowling, squash, mini golf, petanque, plážový volejbal, vodný aerobik, jóga, pilates, fitness centrun, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, dve vírivky, studený bazén, kaderníctvo), požičovňa bicyklov za poplatok, centrum vodných športov (zadarmo vodné bicykle, kajaky, windsurfing, vodné lyžovanie, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie), potápačské centrum, 2 profesionálne golfové ihriská s 18 jamkami a cvičnou lúkou (green fee na tomto najlepšom golfovom ihrisku na Mauríciu pre hotelových hostí za zvýhodnený poplatok), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

Stravovanie: polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Za príplatok možnosť plnej penzie alebo All inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, snacky počas dňa, alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby, vybrané kokteily, nápoje z Constance nápojového menu, tvrdý alkohol prémiových značiek, výber z šumivých vín a medzinárodný vínny lístok, pivo, horúce nápoje, zmrzlina).

Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou a vaňou, samostatné WC, fén, kozmetické potreby, župan, papuče, veľká posteľ, pohovka, písací stôl, SAT-TV, Wi-Fi, nastaviteľná klimatizácia, trezor, telefón, minibar, set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso, balkón alebo terasa s posedením. V základnej cene je kalkulovaná izba Prestige.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
  • transfery letisko - hotel - letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK
  • asistenciu slovenského delegáta na vyžiadanie

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie a jednolôžkovú izbu spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Východné pobrežie, Belle Mare
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 288
Dnes 8–14.30 h

Maurícius

Čoraz viac obľúbeným rajom slovenských turistov sa stáva prekrásny ostrov v Indickom oceáne, ktorý sa nazýva Maurícius. Považuje sa často za najkrajší na svete, čomu zodpovedá jeho čarovné prostredie. Belavé pláže s jemným pieskom, tyrkysové more, aleje paliem, divoká tropická vegetácia a ústretoví ľudia, to je vizitka Maurícia. Ostrov je obklopený korálovým útesom, takže k jeho jedinečným možnostiam patrí aj pozorovanie podmorského sveta. K tomuto tropickému ostrovu patrí aj ostrov Rodrigues a niekoľko menších ostrovov. Maurícius bol vo svojej histórii kolóniou mnohých európskych štátov, vrátane Francúzska a Veľkej Británie. Vďaka tomu tu popri jedinečnej exotickej prírode nájdeme aj historické mestečká so zachovanými unikátnymi pamiatkami. Na ostrove prevláda slnečné počasie a stabilné teploty okolo 28 °C. Vďaka vlhkému tropickému vzduchu sa tu občas priženú aj veľké búrky.

Nezáväzná objednávka

Constance Belle Mare Plage
    Maurícius, Východné pobrežie, Belle Mare

Cena
3 125 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 288

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 125,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
99,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
309,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
80,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
57,10 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €