Constance Ephelia

  Seychely, Mahé

Constance Ephelia

    Seychely, Mahé
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

2: PRÍLET NA SEYCHELY
Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

3 - 8: POBYT NA OSTROVE MAHÉ
Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Constance Ephelia ***** 5*

Popis: rezort sa nachádza v južnej časti hlavného ostrova Mahé, na brehu morského národného parku Port Launay pri dvoch prekrásnych pláží.

Vybavenie: 4 bazény, reštaurácie s výbornou kuchyňou, bary, niekoľko kúpeľných zariadení, konferenčné priestory, prístup k internetu, butiky, detský klub, konferenčná miestnosť, odjazdový salónik so sprchou, šatňou a úschovňou batožín.

Pláž: nedotknuté biele piesčité pláže s priezračnými vodami priamo pri hoteli. K presunu medzi severnou a južnou plážou možno využiť elektrovozíky s akumulátorovým pohonom.

Zábava a šport: tenis, squash, fitnes centrum, bezmotorové vodné športy, bicykle, za poplatok rybárčenie, potápanie, lekcie jogy a tenisu.

Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetu, večere formou bufetu alebo výberom z menu. Hlavná reštaurácia Corossol ponúka stravu formou bufetových stolov a live-cooking stanice. V reštaurácii Seselwa v blízkosti severnej pláže sa servírujú raňajky pre hostí ubytovaných v Senior Suites a Villas. Počas obedov a večerí ochutnajte kreolské špeciality z a´la carte menu. Ďalšie reštaurácie a bary: Adam & Eve (ázijská), Cyann (Signature cuisine, sushi, francúzska kuchyňa), South Beach & Pools (Beach Bar), Zee Bar (drinky, koktejly, snacky), Helios Bar, Seselwa Bar (bar pri severnej pláži), Kabana Bar (na Port Launay Beach).

Vybavenie izieb: celkom 277 apartmánov a víl rozdelených do 7 kategórií vybavených: klimatizáciou, stropným ventilátorom, fénom, Wi-Fi zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefónom, minibarom, trezorom, 24 hodinová izbová služba.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Mahé – Viedeň s prestupmi
  • transfery letisko – hotel – letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami.Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Mahé, Mahé
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 278
Dnes 8–14.30 h

Seychely

Tropické Seychely sú naozajstným rajom našej krásnej modrej planéty. Malebné súostrovie leží východne od Afriky a ako exotický klenot si v tropickom podnebnom pásme nemohlo zvoliť lepšiu polohu. Seychely, to nie sú len belavé pláže, tyrkysové more a aleje paliem, ale taktiež špecifická flóra a fauna a predovšetkým absolútny oddych od nahromadeného stresu. Seychelské súostrovie tvorí celkom 41 tropických ostrovov. Hlavný ostrov nesie názov Mahé a môže sa stať konečnou destináciou aj východiskovým bodom pre poznávanie ďalších obývaných ostrovov. Jednotlivé ostrovy a ostrovčeky sú pomerne rozmanité, preto si môže každý podľa ľubovôle vybrať svoje zákutia. Na Seychelách sú kvalitné hotely prispôsobené západnej klientele a zároveň sú v súlade s okolitou tropickou krajinou. Vydajte sa aspoň raz za život preskúmať tropický raj a pocítiť tú nádheru na vlastnej koži.

Nezáväzná objednávka

Constance Ephelia
    Seychely, Mahé

Cena
3 325 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 278

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 325,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
89,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
339,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
1 463,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
80,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
57,10 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €