Constance Ephelia Resort

  Seychely, Mahé, Ostrov Mahé

Constance Ephelia Resort

    Seychely, Mahé, Ostrov Mahé
Pôvodná cena
4 512 EUR/os

Cena
3 227 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 214 184
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Poloha: Hotel Constance Ephelia Resort se nachází na hlavním ostrově Seychel Mahé, s výhledem na mořský národní park Port Launay a jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově. Ephelia Resort má jedinečnou polohu a bujnou a vzácnou vegetaci. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 45 minut jízdy. Hotel nabízí ubytování ve 42 pokojích s výhledem do zahrady, 184 Junior Suites, 40 Senior Suites, 22 rodinných vilkách, 16 plážových vilkách, 8 vilkách v úbočí a v unikátní prezidentské vile.

Vybavení: Recepce, 6 restaurací, 6 barů,4 bazény, obchody, lázně, masáže, posilovna, tenis, squash, beach volejbal, dětský klub Constance

Ubytování: Klimatizace, koupelna s vanou a sprchou, fén, obývací část, wifi, tv, telefon, minibar, trezor, balkón nebo terasa.

Stravování: Polopenze, za příplatek plná penze.

Pláž: Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava: Posilovna, tenis, squash, vodní sporty, plážové sporty, kolo, jóga.

Program pobytového zájezdu Seychely:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň případně dalšího letiště) - Seychely.
2.den - přílet na Seychely, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.
3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Seychel do Prahy (Vídně)
Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.
Odlety na Seychely - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Základná cena zahŕňa

  • zpáteční letenku na Seychely, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základná cena nezahŕňa

  • Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.
  • Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Mahé
  • Miesto podľa CK: Ostrov Mahé

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 214 184
dnes zatvorené

Seychely

Tropické Seychely sú naozajstným rajom našej krásnej modrej planéty. Malebné súostrovie leží východne od Afriky a ako exotický klenot si v tropickom podnebnom pásme nemohlo zvoliť lepšiu polohu. Seychely, to nie sú len belavé pláže, tyrkysové more a aleje paliem, ale taktiež špecifická flóra a fauna a predovšetkým absolútny oddych od nahromadeného stresu. Seychelské súostrovie tvorí celkom 41 tropických ostrovov. Hlavný ostrov nesie názov Mahé a môže sa stať konečnou destináciou aj východiskovým bodom pre poznávanie ďalších obývaných ostrovov. Jednotlivé ostrovy a ostrovčeky sú pomerne rozmanité, preto si môže každý podľa ľubovôle vybrať svoje zákutia. Na Seychelách sú kvalitné hotely prispôsobené západnej klientele a zároveň sú v súlade s okolitou tropickou krajinou. Vydajte sa aspoň raz za život preskúmať tropický raj a pocítiť tú nádheru na vlastnej koži.

Nezáväzná objednávka

Constance Ephelia Resort
    Seychely, Mahé, Ostrov Mahé

Pôvodná cena
4 512 EUR/os

Cena
3 227 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 214 184

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 227,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
1 305,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 10 dní - osoba
2
19,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 10 dní
0
42,00 €