Constantinos the Great Beach

  Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Protaras

Constantinos the Great Beach

    Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Protaras
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Hotel svojim návštevníkom ponúka moderný a elegantný dizajn, kvalitné služby, príjemné prostredie a chvíle plné oddychu v peknom okolí. Veľkou výhodou je aj jeho poloha priamo pri pláži a blízko centra letoviska. Roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou a je teda vhodnou voľbou aj pre náročnejších klientov.

Poloha

hotelový komplex má ideálnu polohu v obľúbenom stredisku Protaras, priamo pri peknej pláži, s množstvom nákupných možností a kaviarničiek v blízkom okolí. Centrum tohto živého letoviska sa nachádza pár minút chôdze od hotela a nájdete tu taverny, bary či rôzne obchodíky. Medzinárodné letisko v Larnake (LCA) je vzdialené 65 km.

Hotel

vstupná hala s recepciou, lobby, 2 bufetové reštaurácie, a´la carte reštaurácie (1x za pobyt možnosť využiť zdarma), lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén s terasou a záhradou s ležadlami a slnečníkmi zdarma, vnútorný bazén, detský bazén, plážové osušky (za vratný depozit), detský miniklub, medzinárodný hotelový animačný program pre deti a dospelých, Wi-Fi internetové pripojenie, fitnescentrum, služby spa (za poplatok), stolný tenis, úschovňa batožín, požičovňa áut (za poplatok), parkovisko.

Izby

dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Izby sú orientované do vnútrozemia/okolia hotela alebo na more. Všetky komfortne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC a príslušenstvom, sušič vlasov, klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, telefón, mini chladničku/minibar, trezor, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, balkón s posedením.

Stravovanie

polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, tematické večere, počas dňa vo vybraných hodinách teplé a studené snacky, zmrzlina, káva, čaj a koláčiky, nočné občerstvenie. Miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.

Pláž

pekná dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pred areálom hotela. Známa a vyhľadávaná pláž Fig Tree Beach je vzdialená cca 1 km, dostanete sa k nej cestou popri pobreží. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na plážach sú za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Larnaca, Protaras
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 208
Dnes 8–14.30 h

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.

Nezáväzná objednávka

Constantinos the Great Beach
    Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Protaras

Cena
607 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 208

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
607,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €