Termín:
30. 8. – 6. 9. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 10:10
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Hotel sa nachádza v centre obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie. Historický Nessebar je vzdialený 6 kilometrov. Letisko v Burgase je vzdialené 30 km.

Vybavení

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou, hlavná reštaurácia, lobby bar, Wi-Fi na recepcii zdarma, bar pri bazéne, konferenčná sála, obchod.

Pokoje

Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, chladničku, telefón, balkón alebo terasu. Možnosť jednej pristelky.

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená 200 metrov od hotela, vstup cez piesočné duny. Lehátka a slnečníky k dispozícii za poplatok.

Sport

Vonkajší bazén, fitness centrum, tenisové kurty, futbalové a basketbalové ihrisko.

Stravování

Polpenzia formou bufetu alebo jednoduchého All inclusive. All inclusive zahrňuje: - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- snack, sladké koláče, káva, čaj od 15:00 do 17:00 hod.- miestne nealkoholické nápoje víno a pivo v čase od 12:00 do 14:00 hod. a od 18:00 do 20:00 hod.

Děti

bazénik a šmýkľavky

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

 • Leteckú prepravu
 • transfer v mieste pobytu
 • ubytovanie
 • vybrané stravovanie
 • služby slovensky hovoriaceho delegáta
 • zákonné poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fantasy Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Nesebar
 • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.