CORENDON PLAYA KEMER

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

CORENDON PLAYA KEMER

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km Najbližšie mesto (km): Kemer 10 Km Typ pláže: kamienkovo-piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Grand Park Kemer je nový rezort, ktorý otvoril svoje brány v roku 2016. Hotel sa nachádza v pokojnejšom letovisku Kemer, v malebnom prostredí na úpätí hôr, borovicových lesov a zároveň na pobreží tyrkysového mora. Pozostáva z dvoch budov, kde sa celkovo nachádza 306 izieb. V hoteli sú klientom k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén, detský bazén, niekoľko obchodov, kaderníctvo, čistiareň, zmenáreň, fitness a SPA centrum, služby lekára a fotografa.

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Kemer približne 10 km od centra mesta. Centrum Antalye je vzdialené 25 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.

Vybavenie izieb

Príjemné štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT - TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou/WC a fénom.Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Hotel má k dispozícii izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Súkromná kamienkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedla domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne.

Pre deti

Pre deti je mini klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti je za poplatok.

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén, denné a večerné animácie. Za poplatok sú všetky vodné športy na pláži, biliard, herňa, fitness centrum, šípky, stolný tenis.

Wellness

Bez poplatku hotel poskytuje turecký kúpeľ a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, starostlivosť o telo a pleť.

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: orex travel s. r. o., IČO 45942536.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kemer, Kemer
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 618
Dnes 8–16 h

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

CORENDON PLAYA KEMER
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Cena
930 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 618

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
930,40 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €