CORONA

  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

CORONA

    Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný hotel, ktorý je vybavený v typickom horskom štýle, je ideálny pre všetkých nadšených lyžiarov. Hotel má dobrú a bohatú taliansku kuchyňu.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky Classic a Superior. Classic: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR +WC, fén, TV/SAT, väčšina s balkónom. Superior: novšie a priestrannejšie dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR +WC, fén, TV/SAT, väčšina s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za poplatok 8 €/deň.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-Fi (v spoločných priestoroch), spoločenská miestnosť s TV, herňa (za poplatok: stolný tenis, mini futbal, biliard), lyžiareň, hotelový skibus (zdarma). WELLNESS: malá sauna.

Parkování

priamo pri hoteli (zdarma).

Vzdialenosť od centra

300 m Mareson Zoldo, 2,5 km Zoldo Alto.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie (omedzený počet izieb), za jednorázový poplatok 50 €/zviera.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 1,3 km kabínová lanovka Pian del Crep, 1,4 km lyžiarsky vlek Palma oba skiareál Civetta - Pecol. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Zoldo Alto, 5 km Palafavera. Vzdialenosť od skibusu: nie je k dispozícii. Lyžiařske školy: 1,5 - 2 km. Požičovňa lyží: 1,5 km. Úschovňa lyží: v hoteli, verejná úschovňa u kabínovej lanovky Pian del Grep, za poplatok (cca 37€/týždeň/2 osoby).

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do sauny, hotelový skibus.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,5 €/osoba od 14 let/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Civetta
  • Miesto podľa CK: Zoldo Alto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 179
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CORONA
    Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

Cena
394 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 179

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
394,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €