CORONA WELLNESS

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo

CORONA WELLNESS

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný hotel v centre mestečka, neďaleko lanovky. Môže ponúknuť odpočinok vo vlastnom wellness.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s prístelkou a dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami Junior Suite. dvojlôžková izba s možnosťou prístelky SPR+WC, fén, TV, trezor, Wi-fi, balkón. Junior Suite dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, fén, TV, trezor, Wi-fi, balkón.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma (do max. počtu osôb).

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere výber z menu, šalátový bufet. Možnosť bezlepkovej stravy (za 6 €/osoba/deň). Štedrovečerná večera v cene.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, TV miestnosť, Wi-fi, animácie (20:30-22:30), miniclub (deti 4-12 rokov, 16:30-19:00), lyžiareň, hotelový skibus, fitness. Wellness (cca 150 m2): sauna, turecké kúpele, vírivka, emočné sprchy, solárium a masáže (za poplatok), relaxačná zóna.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž (za 10 €/deň).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 400 m lanovka Pra Rodont . Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2 km Carisolo. Vzdialenosť od skibusu: 700 m. Lyžiarske školy: 700 m. Požičovňa lyží: 700 m. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné pri kabínke Pra Rotond, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness (masáže za poplatok). Nepovinné poplatky: Silvestrovská večera 100 €/osoba

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,5 €/osoba od 14 rokov/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Pinzolo
  • Miesto podľa CK: Pinzolo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 975
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CORONA WELLNESS
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo

Cena
620 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 975

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
620,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €