Costa Levante

  Taliansko, Sicília, Trappeto

Costa Levante

    Taliansko, Sicília, Trappeto
Pôvodná cena
49 EUR/os

Cena od
46 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 295
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

' Costa Levante', 3-pokojový apartmán 70 m2 v 1. patře. Komfortně a útulně zařízeno: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s větrákem. 1x pokoj s 2x lůžkem a větrákem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Bojler (50 l). Balkon 6 m2. Balkonový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: síť proti hmyzu, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: bez výtahu.

Popis

Dvojdům, renovovaný v roce 2019. V centru obce Trappeto 10 km od centra Balestrate, centrální, slunná poloha, 30 m od moře, na pěší zóně, severní orientace. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket 500 m, restaurace 20 m, bar 10 m, železniční stanice 'Trappeto' 1.5 km, písečná pláž 200 m, skalnatá pláž 30 m. Zajímavosti v okolí: Castellammare del Golfo 25 km, Tempio di Segesta, Area Archeologica 35 km, San Vito lo Capo 70 km, Saline di Marsala 73 km, Erice 75 km, Riserva dello Zingaro 76 km. Upozornění: auto doporučeno, bez výtahu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka (do 2 let) - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce - 100.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 2 sada na každé lůžko - 10.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Sicília
  • Miesto podľa CK: Trappeto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 295
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Costa Levante
    Taliansko, Sicília, Trappeto

Pôvodná cena
49 EUR/os

Cena od
46 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 295

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
183,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €