CRISTAL BLU

Taliansko, Sardínia, Santa Teresa Gallura

CRISTAL BLU

  Taliansko, Sardínia, Santa Teresa Gallura
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

novo zrekonštruovaná rezidencia, nachádza sa v historickom centre mestečka Santa Teresa, v centrálnej a pokojnej časti. Rezidencia sa nachádza 600 m od krásnej pláže Rena Bianca, ktorá sa vyznačuje bielym pieskom a priezračným čistým morom.

Ubytovanie

pekne zariadneé aparmtány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, Wi-fi, trezor, mikrovlnná rúra, balkón. A3: (max. 3 osoby, 20-30 m2) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, niektoré s balkónom. A4: (max. 4 osoby, 25-30 m2) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. B4: (max. 4 osoby, 30-45 m2) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút. B5: (max. 5 osôb, 30-45 m2)/ spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kucyhnský kút.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za 35 €/týždeň.

Služby

recepcia, Wi-fi ,bazén pre dospelých a deti, spoločenská miestnosť (TV, stolné hry, internetový kútik), slnečná terasa, požičovňa bicyklov, práčovňa (200 m).

Parkování

v areáli.

Vzdialenosť od centra

v centre.

Vzdialenosť od pláže

600 m.

Pláž

pieosčná s pozvoľným vstupom do mora, plážvý serivs (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) možnosť dokúpiť na mieste.

Zviera

povolené, na vyžiadnaie, za 30 €/týždeň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • spotreba energií a posteľná bielizeň 5 €/osoba/deň a 2,50 €/dieťa 3-12 rokov/deň, záverečné upratovanie (mimo kuchynského kúta) 60 €/A3 a A4, 70 €/B4 a B5.
Pobytová taxa
  • cca 3 €/osoba/deň.
Nepovinné príplatky: upratanie kuchynského kúta 50 €/apartmán, uteráky 10 €/osoba, výmena - posteľná bielizeň 10 €/osoba. Kaucia: 200 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sardínia, Santa Teresa Gallura

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 320
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

CRISTAL BLU
  Taliansko, Sardínia, Santa Teresa Gallura

Cena od
336 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 320

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 006,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
38,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
29,68 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €